דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרים בעזרת מערכת ניהול תוכן בחינם

בראשיתו של עידן האינטרנט השליטה בטכנולוגיות בהם עשו שימוש לצורך בניית אתרים באינטרנט הייתה ידועה רק לאנשי המקצוע מתחום התכנות והמחשבים. ככל שעבר הזמן וההתפתחות הטכנולוגית בתחום האינטרנט הלכה והתקדמה, כך גם מלאכת בניית האתרים הפכה לפשוטה יותר. כיום ישנו מגוון רחב של פתרונות הנותנות מענה לצורך בהקמה של אתר אינטרנט אשר אינם גובות כסף, ונותנות פיתרונות חינם. ברשת ניתן למצוא שלל מדריכים המסבירים באופן ברור למשתמש חסר הניסיון איך לעצב אתר ומציעים רעיונות לצורך אפיון אתר האינטרנט החדש. בנוסף לכך קיימת כיום האפשרות לבנות אתר המכיל מערכת ניהול תוכן בחינם. 

סוגי מערכות לניהול תוכן
בשוק פלטפורמות החינם לבניית אתרי אינטרנט הכוללים מערכת ניהול תוכן קיימות שלוש מערכות ניהול מרכזיות: ג'ומלה, וורדפרס ודרופל. בכל אחת ממערכות ניהול התוכן הללו ניתן לבחור ממגוון רחב של עיצובים הניתנים בחינם, כאשר התקנת העיצובים נעשית בדרך פשוטה וקלה. באמצעות חיפוש פשוט באחד ממנועי החיפוש הפופולאריים ניתן היום למצוא מדריכים מודפסים ומצולמים בוידיאו המסביר איך להשתמש במערכות לניהול התוכן באופן המגשים את יעדי האתר. התקנת העיצובים והמערכות אינה דורשת ידע מוקדם וכל אחד יכול לעשות זאת אחרי עיון קצר באחד ממדריכי התוכנה ברשת.

מדוע צריך מערכת ניהול תוכן
חברות המשחקות במגרש המשחקים האינטרנטי זקוקות למערכת ניהול תוכן טובה על מנת שיוכלו להציג בצורה איכותית את התכנים שלהן ועל מנת לקיים קשר רציף ועקבי עם קהל הלקוחות שלהן, ולאסוף לקוחות פוטנציאלים. בזכותן של מערכות לניהול התוכן ניתן להעלות ולהוריד תכנים מאתר האינטרנט ולשלב בו מערכות מולטימדיה כמו סרטונים ואנימציות או מוסיקה, ולעשות את האתר יותר אטרקטיבי ומתחדש עבור הגולשים, ובאותה נשימה להפוך את האתר לאתר המכוון לטכניקות קידום האתרים הידועות.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.