דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרי רשתות חברתיות

בעלי חברות מחפשים תמיד דרכים בעלות פוטנציאל עסקי לרווחים גבוהים במיוחד בתחום האינטרנט, ושואפים לאתרים בעלי פוטנציאל רב לקידום ולהגברת תנועת הגולשים. אחד מהפתרונות הנפוצים כיום בתחום הוא פלטפורמות של אתרי רשתות חברתיות. בעקבות ההצלחה האדירה של פייסבוק הבינו הארגונים והעסקים השונים שהגולשים ברחבי העולם אוהבים את הקונספט של הרשת החברתית ורואים בה מקום אמין להקמת הגרעין החברתי שלהם, לשוחח ולהכיר חברים ואנשים נוספים ועוד. גם תופעת התפשטות הבלוגים והשימוש בטוויטר קשורה לעניין ויותר ויותר אנשים מנהלים את חיים החברתיים ברשת האינטרנט. בשל כך נכנסו לתמונה גם אנשים המתעסקים באופן מקצועי בבניית אתרים לרשתות חברתיות.

פלטפורמה מושלמת לאתר
בניית אתרי רשתות חברתיות היא פלטפורמה מעולה בעלת יתרונות רבים. אלה הם אתרים ממוקדי נישה בהם ניתן למצוא גולשים וקהילות המתקשרות באופן ישיר עם תחומים הנוגעים לעיסוקו של האתר. כיום ניתן להבחין במגוון סוגים של רשתות חברתיות על פי סיווג: רשתות חברתיות עסקיות, רשתות חברתיות לחברות וארגונים, רשתות לילדים, לחברים מהתיכון, חברים מהצבא, אגודות סטודנטים, קבוצות ספורט ועוד. באמצעות בנייה מקצועית של אתרי רשתות חברתיות ניתן ליצור אתר הנשען ומוזן על תכני גולשים ועל הרצונות שלהם וכך למעשה לשתף אותם ביצירתו ולגרום לעניין רב יותר אצלם. בעזרת שיווק נכון יגיע האתר לחשיפה ותנועה  של עשרות אלפי גולשים מדי יום וייצור פוטנציאל כלכלי עצום. 

פוטנציאל כלכלי
רשת חברתית מבטיחה בראש ובראשונה תנועה מאסיבית של גולשים. מכאן והלאה כל שצריך לעשות הוא למצוא תחום נישה מעניין שימשוך אליו את הגולשים ויהיה בלעדי ברשת. בשילוב של שיווק נכון תנועת הגולשים הרבה תשתלם ותהפוך גם לרווח כלכלי. לאחר שייפרץ המעגל הראשוני של הבאת הגולשים ההמשך כבר ייעשה מעצמו והם ימשכו לאתר עוד גולשים וכך תתרחב התנועה באתר. ניתן לפתוח פורומים ובלוגים ולהציע תכנים שונים שימשכו את הגולשים להשתתף ולתרום מתכניהם לאתר וכך להגדיל את הפעילות בו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.