דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתר ג'ומלה

ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת ביותר שמשמשת לניהול אתרי אינטרנט מסוגים שונים. שימוש נכון בכלי התוכנה מאפשר למגוון אנשים לבנות אתרים מורכבים בפשטות ובקלות יחסית. היא זמינה לשימוש של רבים וזאת בזכות שיטת ההפצה שלה ברישיון קוד פתוח. תוכנת ג'ומלה מאפשרת בניית תשתית לניהול תכנים באתר ולהשתמש במערכת הזו כדי לנווט את האלמנטים השונים באתר החל מניהול טקסטים ותכנים כתובים דרך ניהול תמונות וסרטוני מולטימדיה באתר ועד לניהול משתמשים וגולשים, פורומים ואפשרויות קנייה ומכירה בניהול חנות וירטואלית. בזכות היותה תוכנה פתוחה תחת רישיון קוד פתוח כל מי שהוא בעל ידע בסיסי בתכנות יוכל להשתמש בה ולפתח רכיבים נוספים על בסיס המערכת הקיימת בכדי שתפעל בצורה יעילה ויפה יותר. 

תבניות ג'ומלה ותפקידן
פיתוח כזה של רכיבים על התוכנה הקיימת יוצר תבניות ג'ומלה שהינן תבניות עיצוב שקובעות למעשה את המראה הסופי של האתר. בין היתר יקבעו התבניות את סט הצבעים שיופיע באתר, האופן שבו יאורגנו הדפים והאפליקציות השונות בכל דף ולמעשה את התבנית העיצובית של האתר. יתרונן הגדול של התבניות הוא בכך שניתן להחליף אותן בצורה קלה ומהירה ללא צורך בהתעסקות בגרפיקה ותכנות אלא רק על ידי העלאה לשרת והפעלה דרך מערכת ניהול תוכן. נוסף לכך התבניות הן זמינות מאוד וניתנות למציאה ברשת האינטרנט בשלל צורות ועיצובים. ישנן אפילו תבניות לאתרים מסוגים מסויימים כמו בלוג, אתר תמונות, אתר מכירות ועוד לצד תבניות ג'ומלה כלליות יותר.

ג'ומלה בעברית
רוב תכני תבניות ג'ומלה נכתבים באנגלית שכן היא מערכת בינלאומית שנעשה בה שימוש בכל העולם. יחד עם זאת ישנה אפשרות להתאים תבניות ג'ומלה כך שיעבדו גם בשפה העברית. בכדי לעשות זאת דרוש ידע בשפות תכנות וכן להיעזר בקהילת המתכנתים ומפתחי הג'ומלה בישראל שתשמח לעזור בתרגום תבניות ותיקונים אחרים.
  

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.