דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית מערכת ניהול לאתר

מערכת לניהול אתר מובנית באתרים מסוימים ומאפשרת בכך למעשה ממשק ידידותי למנהל האתר אשר ישלוט בתכנים באתר באופן עצמאי. המערכת מאפשרת צירוף תמונות לגלריה, הכנסת תוכן שיווקי במקומות המיועדים, להכניס סרטונים, טפסים להורדה, סקרים, רולרים ועוד. שינוי התוכן נדרש לא רק בשביל להכניס עניין לאתר, אלא בעיקר כדי לאפשר קידום אתר יעיל יותר על פי מבחנים וסטטיסטיקות שנבדקים באופן תדיר. קידום האתר מתבצע במספר מישורים, כמו למשל כתיבת תכנים מושכי גולשים מצד אחד, ושיש בהם את מילות המפתח מצד שני, או עיצוב אתר מעניין ומתאים. 

מהי חשיבות מערכת ניהול תוכן?
אתר אינטרנט חייב להיות מעניין והתכנים חייבים להתחלף באופן מפוקח. טקסטים, שירותים, חדשות, מבצעים. מערכת ניהול תוכן מאפשרת ניהול תוכן ללא תשלום נוסף לחברה לקידום אתרים, וכן עשויה להפחית מלכתחילה את העלות הראשונית של בניית האתר. ישנם סוגים רבים של מערכות ניהול תוכן, כאשר רצוי לבחון בכל אחת מהן את עלות ההקמה, עלות האחסון- עלות חודשית שוטפת, עלות תחזוקה ותוספות ייחודיות. בררו מהו רכיב ה- Wysiwyg למערכת – ובדקו האם קיים בו באג. אתם יודעים להתאים את התוכן למנועי החיפוש? זו תורה בפני עצמה, ורצוי להקדיש את העבודה הזו לפחות לחברה לשיווק ופרסום אתר. לבסוף, קלות השימוש היא אחד הרכיבים החשובים ביותר בבחירת מערכת ניהול. השתמשו במערכת תוך כדי ההדרכה והרגישו אותה.

מהם מודולים של מערכת ניהול?
באילו מודולים המערכת תומכת? בדקו מה אתם צריכים, ולא במה אין לכם.. יש לברר אם קיים ניהול ועריכת דפים, האם ניתן לחלק קטגוריות גם לתת- קטגוריות, האם ישנה מערכת לניהול עיצוב באנרים או לניהול חדשות, האם ישנה ספריית קישורים לצורך קידום האתר ועוד.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.