דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

 

עיצוב טקסט בפוטושופ

לכל טקסט שאתם קוראים ישנו עיצוב המיוחד לו, וכך גם תוכנת הפוטושופ- בדיוק כפי שניתן לערוך תמונות, כך ניתן להפוך את הטקסט הכתוב לתמונה- ומכאן לעצבו. לתוכנה הזו יש יכולת להתערב במרקם תמונות, "לשפץ" את התמונה או לעצב אותה מחדש.

מדוע לעשות עיצוב טקסט בפוטושופ?
עיצוב טקסט בפוטושופ נדרש לשינוי כלשהו בתמונה, ולפיכך אנשי מקצוע שונים זקוקים לכלים שלו. צלמים, רופאים המעוניינים לעשות הדמיות לניתוחים קוסמטיים, אדריכלים שמאחים תמונה או שותלים אלמנט נוסף בתמונה,
מעצבי אתרים אשר עושים שימוש בתמונות ובטקסטים, ניתן לעצב גם קולאז' שלם של תמונות או אשליה ויזואלית כדי למשוך את עין המתבונן ולקשור אותו עם האובייקט המעוצב. עיצוב טקסט בפוטושופ נועד בין השאר לשמש כלי להעברת מסר, לכן על המעצב להבין בדיוק מהו המסר המדויק אותו מעוניינים להעביר בעלי האתר או הכותבים, ולבטא זאת דרך הפוטושופ.

כיצד עושים עיצוב טקסט בפוטושופ?
 ניתן ללמוד זאת דרך הרשת וגם מול מורים ומנחים, בקורסים למתחילים או למתקדמים. את העיצוב הנכם יוצרים ביד חופשית והאפשרויות הן רבות תוך התנסות בתלת מימד ופרספקטיבה, הבאת הסקיצה לידי תוצאה מוגמרת ומעוצבת, לעתים עם אפקט. ראשית, משרטטים את הצורה הרצויה (ניתן לעשות זאת כבר בתוכנת הפוטושופ), ואז מטעינים באפקטים ובצבעים. ישנן אין- סוף תבניות בהן ניתן להשתמש ואפשרויות, כך שהעיצוב יהיה בלעדי שלכם.

בחסות אתר ToStudy קורס פוטושופ קורס אוטוקאד קורס פוטושופ לצלמים

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.