דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתר למשרד עורכי דין

בעלי מקצועות חופשיים מגייסים את שירותיו של האינטרנט למטרות שונות אשר עוזרות בקידום העסק, דבר אשר נחשב לחוקי. בעזרת אתר אינטרנט ניתן לא רק לאפשר לגולשים להגיע אל משרד עורכי הדין בלחיצת כפתור, אלא גם לעזור להם להגיע אליכם על ידי קידום האתר. דרך זו עוזרת גם לשמור על קשר בין המשרד ללקוחותיו, כל עוד הוא מספיק מעניין. רבים מעורכי הדין תועים וטועים בדרך, ובוחרים בבניית אתר תדמית, אשר מספק את הפרטים האינפורמטיביים של המשרד ותו לא. אתר כזה מאופיין בשתי בעיות עיקריות: הוא מושך קצת מאוד גולשים – וכשנכנס אליו גולש, הסיכויים שיהפוך ללקוח הינם קלושים. 

הערך המוסף שנמצא באתר
ישנן מספר דרכים שניתן לפעול בהן, וביניהן – החלפת האתר התדמיתי ב
בניית אתר מקצועי ודינאמי, שיש בו תוכן ומידע לגבי הליכים שונים של משפט, מעצר, הסבר לגבי מושגים שנתקלים בהם במציאות ומעוניינים למצוא את ההסבר הקרוב ביותר למצבם. הערך המוסף הזה יבוא לידי ביטוי בעיקר אם הוא יקודם באמצעות שיווק ופרסום אתר. רצוי לזכור כי המטרה היא בעצם בעקבות השקעה המינימאלית ביותר שאותה ניתן להפיק להשיג את מרב הלקוחות הפוטנציאליים. את הנושאים ואת מילות המפתח להם יש לבחור בקפידה, היות ושוק קידום האתרים בתחום פתלתל ומורכב.

שלבים לבניית אתר אינטרנט לעורכי דין
ישנו סדר קבוע של משימות שעל חברה ל
בניית אתרים לעבוד עליהן בד בבד ביחד עם בעלי האתר: הגדרה של מטרות האתר, קביעת קהל היעד שאתם מעוניינים למשוך לאתר, סקר מקיף או מחקר – מה מוקדי ההתעניינות של אותו הקהל? ניתן לפשפש באתרי אינטרנט מתחרים. לאחר הוצאת מסקנות מעבודת הקדם הזו ומציאת תוכנית הפעולה הנכונה, יש לגרום ליצירת הנעה בתוך האתר – על מנת ללכוד את הגולשים ולהפוך אותם ללקוחותיכם.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.