דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

 

אתר אינטרנט ככלי ניהול לעסק שלך

כיום כבר כמעט שלא ניתן לנהל עסק מבלי שיהיה לו אתר אינטרנט משלו. התקשורת המרכזית בעולם העסקי והפרטי נעשית לרוב באינטרנט ואתר אינטרנט הוא המקום בו ניתן להציג לעולם את השירותים, היכולות והמטרות של העסק שלך. אך אתר אינטרנט לא יכול לשמש רק ככרטיס ביקור. האינטרנט הוא אחד התחומים הדינמיים ביותר וההתרחשויות בו לא פוסקות לרגע. עדכונים וחידושים מתבצעים בכל שנייה ותגובות מכל העולם מגיעות בכל רגע נתון. לכן יש צורך בבניית אתר שיעמוד בדרישות העולם האינטרנטי ויהיה מעוצב ומסוגנן כראוי הן מבחינת תוכן והן מבחינה גרפית שימשכו את הגולש להתעניין ולבקר בו.  

תדמית האתר
אתר אינטרנט טוב אמור לבטא את האופי ואוירה השוררים בעסק העומד מאחוריו בעולם האמיתי. לשם כך יש להיעזר בבוני
ומעצבי אתרים מקצועיים שידעו להעביר את האפיונים השונים של העסק אל תוך תפעול האתר השוטף וליצור תדמית מתאימה ונכונה שתשקף את המטרות ואת ההווי של החברה. כך אתר של חברה מכובדת כמו ביטוח או בנק לא ישתמש בעיצובים ילדותיים או בצבעים צועקים ומשוגעים אלא ישדר סמכות ומקצועיות ללא שימוש מוגזם בפלאש ומולטימדיה. לעומתו אתר של חברת תקליטים או להקה יציג גימיקים עיצוביים ויעשה שימוש בנגני אודיו ווידאו כדי להציג את החומרים ולמשוך את הגולשים אליו.

מיקוד בבניה
בשל הטווח הרחב של האפשרויות בהן יכול לנוע מעצב האתר שלכם יש צורך במיקוד וסנכרון טרם בנייתו ועיצובו של האתר. עליכם להסביר לבונה/למעצב בדיוק מה ההרגשה והטון אותו תרצו להעביר ולתת לו את מירב הפרטים שיעזרו לו לתרגם את הדברים לעולם הדיגיטלי. לשם כך יש להבין בדיוק מיהו קהל היעד שלכם ומה מעניין אותו, איך ניתן למשוך אותו ומהם הדברים החשובים אותם תרצו להעביר לו. בונה אתרים מקצועי ידע לעשות שימוש נכון במידע שכזה ולהביא את האתר שלכם לתוצאות הרצויות.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.