דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

איך לבחור חברה לבניית אתרים באינטרנט


נגישותם של אנשים בקשת הגולשים הרחבה אל אתר האינטרנט שלכם אינה מעלה ספקות בנושא- לאתר אינטרנט יש את האיכויות שלו ואת היכולות שלו להביא לכם יותר לקוחות, להיות במודעות של יותר ויותר אנשים, כך שהם משלימים את פעולת המטרה עבורה נוצר האתר. עכשיו, נוצר צורך לפנות לחברה לבניית אתרים כדי להמשיך את אותה אג'נדה שנבנתה עבור האתר. בשוק ישנו שלל חברות לבנייה ולעיצוב אתרים באינטרנט, ועכשיו צריך לבחור מבין כולן אחת שתענה על כל הציפיות שלכם. 

איך לבחור חברה לבניית אתרים באינטרנט
הדבר הראשון שרצוי לעשות זה לבדוק בין הקולגות והמכרים אם ישנה המלצה לחברת בניית אתרים שהיו מרוצים מהשירות ומהיחס שלה, מדרך העבודה ומתוצאת המאמץ. במידה ואין כאלו חברות
עיצוב אתרים מומלצות, תוכלו לבדוק באתרים של קולגות באותו סדר גודל, ולהבין מה הרמה המינימלית ממנה ניתן להתחיל, ומה נדרש מכם כדי להיות מושכים ובולטים בשוק. באתר תהיה רשומה גם החברה שבנתה אותו – לאחר מכן ניתן לחפש אותה על פי שם במנועי החיפוש ולדלות פרטים עליה. כדי להבין כי עומד מולכם עסק מיומן ומהימן, חשוב לבדוק בין רשימת הלקוחות שלו מי החברות שזכו לשירות מהם, ולראות אם אכן הם אלו שבנו את האתר שלהן בתוך האתר עצמו. לחברה לעיצוב אתרים מקצועי יהיה תיק עבודות – בקשו לעיין בו באתר החברה. 

עיצוב בד בבד עם הבניה
מה שחשוב זה לא רק הפונקציונאליות של האתר לצורך הנוחות ודרכי השיווק, אלא גם העיצוב לאתרים. העיצוב יכול להיות המפתח להצלחת האתר וכן לרעיון השיווקי אותו אתם מבקשים לפרסם דרכו. היות והשיווק הוא המפתח לכול, כך רצוי להתייחס אל האתר – זכרו כי כל פרט קטן עשוי לשנות את יחסי הציבור של המוצר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.