דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

שיווק אתר אינטרנט

כיום ישנן מספר שיטות לשיווק, והמרכזיות שבהן – שיווק אגרסיבי לקונים כאשר בעל העסק יוזם את הקשר מול הלקוח הפוטנציאלי, וישנו שיווק שנאחז ברצונו של הלקוח לקידום העסק שלו. השיטה השניה – לא רק שסופגת פחות התנגדויות, אלא היא השיטה המוכחת הטובה מכולן. היות והמדיה האלקטרונית (אתרי אינטרנט ואפליקציות) הן הטרנד העכשיוי כבר מזה עשר שנים, ניתן לומר שישנה תשתית של לקוחות שגולשים ממילא באתרי האינטרנט שהשונים, ועל פי עזרים שונים שנמצאים בחברות לקידום אתרים, ניתן אף לנתח את הרגלי הגלישה של קהל היעד של אותה החברה כדי לתמרן שיווק אתר אינטרנט באופן היעיל ביותר. 

כיצד נעשה שיווק באינטרנט?
אפשר לומר, כי שיווק באינטרנט דומה לשיווק רגיל; ישנו מיפוי של פלח שוק, ישנה חדירה לשוק קיים או ניסיון להמצאת מוצר חדש שלא היה קיים באופן מקוון. אפשר לכלול בתוך זה גם שירותים לייעוץ, לשירות מידי נציג מכירות או לשירות שיעורים מקוונים לדוגמה. בשיווק ופרסום אתר חשוב להיות מדויק ביותר, היות וההכוונה אל אותו האתר מותנית באמצעות שימוש בחיפוש האקטיבי של הגולש באמצעות מילות מפתח לחיפוש במנועי החיפוש למשל, באנרים ועוד מוצרים שמתיימרים לקלוע למטרתו של הגולש וכך גם להביא אותו לאתר, וגם לגרום לאתר להיות מקודם באופן זה.

איך מתכננים את שיווק האתר?
בין אם זה אתר אינטרנט קיים או בין אם נדרשת בניית אתרים מחדש, הרי שיש צורך לקבוע מאפייני אתר ועל פי זה לבנות את תוכנית האתר כולו – הכוללת עיצוב אתר, לקבוע את מבנה האתר, לקבוע את אופן קידום האתר ומם התכנים שיהיו בפנים, כולל את סוג התוכן (אנימציות, תוכן כתוב ועוד). חברה לקידום אתרים או מקדם שהוא פרילנסר הם הכתובת המקצועית לכך.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.