דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מעצב אתרים השוואת מחיר

עיצוב אתרים הוא תחום בלתי נדלה, מכיון שכל מי שיש ברשותו אתר משתמש לפחות פעם אחת בשירותים אלו, ולעתים אף באופן שוטף לאורך חיי האתר. רצוי שהקו העיצובי ימשך באופן דומה לעיצוב הקיים באתר אלא אם ישנה מגמת שינוי לצורך קידום האתר ושיפורו. לפעמים מדובר במשוואות חיות, שניתן לעשות את השינוי הקל שבקלים ולצפות גם מה תהיה רמת השינוי של מספר הגולשים למשל, זמן השהייה באתר והאם רמת ההקלקות תעלה או תפחת. מאחורי עיצוב אתרים קיימת חשיבה אסטרטגית, על כן העבודה הזו מופקדת בידי חברות עיצוב אתרים.

מחירים של עיצוב אתרים
לאחר בניית האתר, עיצובו יכול להיות על ידי מעצב גרפי מטעם החברה שבנתה אותו ולה יש את הידע והכלים לבנות אתר חלומות על פי המאפיינים של האתר, או מעצב אחר.  המחירים תלויים בסוג המדיה המושתל והמעוצב וכן בכמותו. ישנו הבדל בין עיצוב טופס, תמונה או תוספת אנימציה או באנר לאתר. כל סטודיו לעיצוב אתרים מתמחר את העבודה אחרת, משום שהוא משתמש בתוכנות שונות ומשקיע עבודה אחרת, ומחלק את העבודה בין העובדים שלו בצורה מסוימת. לפעמים המחירים נודדים סביב התקציב של המזמין, ואז עושים "מה שאפשר עם מה שנותר".

איך לבחור מעצב גרפי מתאים לאתר?
חשבו יותר בכיוון של קידום אתרים, משום שעיצובו של האתר יכול להיות עניין מכריע גורלות לצרכים השיווקיים של האתר. מומלץ לפנות לשירות של חברות לקידום אתרים שיש בהם מעצבים גרפיים או להיפך, על מנת שהשינוי שאתם עושים שיוצא מכיסכם יוכל לחזור אל כיסכם ובגדול. כאשר אתם מחפשים עיצוב מיוחד לאתר, חשבו מהו הרושם הראשוני שקיבלתם עם השיטוט באתרים האחרים, ובדקו מול אלו שהכי אהבתם.

 

בחסות פורטל ToStudy קורס פוטושופ, מכינה לעיצוב, קורס עיצוב גרפי

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.