דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרים בחינם

עולם האינטרנט מהווה אבן פינה בתרבות הישראלית והבינלאומית. האינטרנט משמש לנו לתוכניות טלוויזיה, משמש לנו להורדת מוזיקה, משמש לנו כאינציקלופדיה, כחנות, מאפשר לנו לרכוש מוצרים וכן לפרסם חברות ולשווק עסקים. בניית אתרים הוא עסק לא זול ויש כאלו שבוחרים לנסות לבנות אתרים בחינם.

כיצד ניתן לבנות אתר חינם?
קיימים פורטלים רבים שמאפשרים בניית דף אינטרנט בחינם, מעין אתר בנפח קטן שיימצא תחת הפיקוח המתמיד ותחת השם של הפורטל. אתרים אלו יתנוססו תחת השם של אתר העל. כמו כן אתר העל יוכל להשתמש בחומרים פרסומיים משלו באופן חופשי בעמוד הבית שלך, דבר שיכול לפגוע במיקומים במנועי החיפוש בגוגל. אתרים חינמיים מעין אלו הם בעלי היתרון הגדול שהעלות היא הכי מינימאלית שיש, מצד שני קשה מאוד לקדם אתר כזה ולהוביל אותו למנועי החיפוש במיקומים הראשונים , שזו בעצם המטרה של עסק שרוצה למכור, לתת שירות או לפרסם את עצמו.

למי מיועד בניית אתרים בחינם?
על כן, בניית אתרים בחינם מיועדת לקהל לקוחות שונה, לאנשים פרטיים שרוצים להקים אתר עבור חבר, לפרסם תמונות אישיות כמעין מקום אחסון. מדובר במטרות אישיות בעיקר ולא במטרות מסחריות או מטרות עסק. עסקים בסדר גודל גדול יותר יבחרו על פי רוב לבנות אתר תחת חברת אתרים מקצועית, זו תיתן להם לא פעם גם שירות של קידום האתר ותבנה את האתר כך שיוכל לתת מענה לדרישות של מנועי החיפוש ולמילות המפתח של הגולשים. בניית אתר באופן מקצועי אמנם עולה יותר והתחזוקה השוטפת שלה יקרה יותר אך בטווח הארוך מדובר בהגדלת קהל לקוחות, בהגדלת הכנסות ובהגדלת הרווחים – שזו המטרה של כמעט כל עסק. עליית המודעות לגבי נושא מסוים גם היא יכולה לעבור דרךבניית אתר מקצועי.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.