דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מעצבים את אתרים

עולם האינטרנט תפס תאוצה לא קטנה בשנים האחרונות. מדובר בעמוד תווך בלתי נפרד במאה ה21 שמהווה אמצעי עניין, בידור ותעסוקה מרכזי בחיינו. אינספור חברות, ארגונים, עסקים ומקומות תעסוקה תלויים קשר בלתי נפרד באמצעי האינטרנט. האינטרנט הוא כלי שיווקי, פרסומי, כלי יח"צ. האינטרנט משמש לנו טלוויזיה, בית קולנוע, משחקייה, הוא נותן מענה לילדים, בני נוער, מבוגרים ומרחיב את אופקיהם של כל הגולשים. לא מעט הם העוסקים בעיצוב אתרים ומעצבים את האתרים הללו.

התחרות בין האתרים כהשפעה על עיצובו
כאמור, האינטרנט מהווה עמוד תווך בעולמנו. אין ספק שמדובר בכלי מאוד שימושי עבור אדם פרטי ועבור קבוצה מסוימת (חברה, ארגון, עמותה, חנות וכו'). מכיוון שזו פלטפורמה מצוינת לפרסומים התחרות בין האתרים לא קטנה. כך למשל אתר תכשיטים אחד מתחרה בשני אתר ביטוח רכב מתחרה באויבו וכו'. התחרות הגדולה היא בעיקר על המיקומים במנועי החיפוש, שכן זו הדרך הנפוצה ביותר של גולשים להגיע ליעדם. התחרות על המיקומים מושפעת ממרכיבים שונים ומרובים וחלק מהעניין הוא העיצוב.

מה החשיבות של מעצבי אתרים?
אותם אנשים שמעצבים את אתרים ממלאים עבודה חשובה ומשמעותית בעולם האינטרנט. מצד אחד הם מסייעים לפיתוחו ולפיתוח של עולם
העיצוב הגרפי ובכך מפתחים דמיון ,יצירתיות ושילוב של אומנות ומחשבה יצירתית כמקצוע. מצד שני הם מסייעים לאינספור אתרים להתקדם, להתפתח ולעלות את מס' צפיית הגולשים באתר. כאשר אתר מעוצב באופן נכון, נוח ונגיש, אופן שנעים לעין הגולש יישאר בו זמן רב יותר. לא פעם גולש ייכנס לאתר יראה את העיצוב שלו ותוך פחות משניה יחליט לא להישאר. מדובר ברושם הראשוני של לקוח על אתר ועל כן הוא משמעותי ביותר. הוא גם ישפיע על זמן השהייה של הגולש לאחר האתר ולבסוף רכישת מוצרים או שירותים שהאתר מציע.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.