דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

לכל אתר יש מאפייני אתר משלו שעל פיו נבנה ומקודם האתר. מבין הדברים הראשונים שיש לחשוב עליהם הוא אופי האתר. אתר קניות הינו אתר מסחרי לכל דבר בעל זכויות וחובות חוקיות, ככל שהאתר כפוף לחוקי המדינה שבו הוא נבנה – יש לפנות לקהל הנכון, לשווק את המוצרים הטובים בעבורו ולעמוד מאחורי חווית הקניה של הקונה. בין המטלות הללו של בעל האתר, ישנו עניין עיצוב אתרים שיש לו משקל רב בקידום מטרתו של האתר, ולצורך העניין : קידום המכירות באתר והחשיפה למידע שנמצא בו. 

תכונות הדרושות לעיצוב אתר קניות
באתר קניות אשר המטרה בו ברורה יותר מכל, ישנה חשיבות לרמת החשיפה של הגולשים בו ואליו. קודם כל תוכן האתר אמור למשוך את הקונה אליו, אולם כשגולש מגיע פעם אחת אל האתר, יש לגרום לו להשאר בו. חברות עיצוב אתרים שוקדות ימים כלילות על עיצוב אתר כזה אשר לא רק ישרת באופן הנוח ביותר את הגולש, אלא גם את מטרות הקמת האתר. אם משחק מולטימדיה שבאתר מושך את הגולש להשאר באתר אפילו שלא מדובר באתר משחקים – כל האמצעים כשרים, אולם עד אשר אינם פוגעים ביעילות האתר, למשל ב"כובד" העברת הנתונים אשר יכולה להתיש את הגולש עד שעולה העמוד (ומשהשתעמם – יצא מן האתר) לעיצוב מקורי לעומת עיצוב שבלוני אין דעה מוצקה, משום שהוא תלוי מטרה. נכון שבנייה ועיצוב אתר שבלוני יעלה זול יותר מאשר ייצורו של עיצוב אתר חדש, אולם לא יהיה מושך במיוחד.

להוסיף צבע לעניין
הצבע יכול לגרוע אם הוא מקשה על הגולשים לקרוא את הכתוב כמו שהוא עשוי להוסיף חיים לאתר, להדגיש את המלל או את המסר הנכון, העיקר הוא קהל היעד. רצוי לעשות סקר קל ולבקר באתרים מתחרים כדי להבין מה יכול לשרת אתכם נכונה לפני שעושים לאתר עיצוב גרפי ממוחשב.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.