דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

אתר של עיצוב תמונות

לא פעם הגולש הרגיל רוצה לערוך שינויים בתמונות שצילם, לחתוך אותן, לסובב אותן, לשנות את הכיוון שלהן, לשנות אולי קצת את הקונטרסט שלהם וכו'. בעבר היו צריכים אותם אנשים חובבניים לנסות ולהתמודד עם תוכנות מסובכות ויקרות כמו Photoshop או illustrator של חברת ADOBE. אך כיום, בעקבות התפתחות תרבות התמונות והדרישה בשוק לתוכנות פשוטות יותר לעריכת תמונות בסיסית מאוד ניתן מענה באינטרנט. אתרי עיצוב תמונות כמו Picnik הם מאוד נפוצים ומוכרים בימינו ונותנים מענה פשוט וקל עבור הקהל הרחב לעצב ולערוך את התמונות שלו.

כיצד נעצב אתר של עיצוב תמונות?
עיצוב של אתר לעריכת ועיצוב תמונות הוא עבודה לא פשוטה. מכיוון שהאתר צריך להיות נגיש לקהל אוכלוסייה הרחב ולתת מענה גם לנער צעיר וגם לאדם מבוגר בתחום עיצוב התמונות גם העיצוב של האתר צריך להיות בהתאם. עיצוב של אתר מסוג זה צריך להיות נגיש, קל על העיניים, בהיר וברור. כל אתר שנוגע לעיצוב ולתחום של גרפיקה, עיצוב פנים וכיוצ"ב יידרש עריכה, עיצוב ובנייה ברמה עוד יותר גבוהה ומושקעת מהרגיל.
עיצוב של אתר תמונות והבנייה שלו חייב להיות מקצועי ומרשים שכן כך יידעו הגולשים כי הם הגיעו למקום הנכון לקבלת צרכיהם.

מה היתרון הגדול של אתר עיצוב תמונות?
היתרון הגדול של אתרים אלו הוא שהם נותנים מענה מהיר ופשוט לעריכת ועיצוב תמונות מבלי להוריד תוכנות לא חוקיות או לשלם הון תועפות עבור תוכנה בכדי לבצע פעולה פשוטה של חיתוך תמונה למשל. התוכנות המתוחכמות יותר נשארות לאנשים שמתעניינים בתחום זה , עוסקים בו או שהוא תחביב ושאר קהל הגולשים יכול לקבל מענה באינטרנט. קיימים אתרים חינמיים בסגנון זה אך אם ברצונכם להיות מקצועיים באמת רצוי מאוד לגשת לחברה לבניית ועיצוב אתרים שתיתן את המענה הטוב ביותר.

 

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.