דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בחינת התנהגות גולשים

בשלבבניית האתר, מוכנסת אליו מערכת הניהול אשר בעזרתה ניתן לשלוט בכל האתר: החל מניהול של תוכן, ממשיך בעיצוב האתר וכלה בהתנהגות גולשים. באמצעות בחינת התנהגות גולשים יהיה ניתן לנבא לעתיד סטטיסטיקות של אתר, ניתן יהיה לתמרן את התנהגות הגולשים דרך שינויים לאחר מחקר ועוד. כיום, מלבד פיזור כמויות של מידע עבור מוצר, מותג או כל מושג שהוא ברשת שלא תמיד ניתן לעקוב אחריו, השיטה הטובה ביותר לחקור את התנהגות הגולשים ולשנות אותה היא דרך אתר שבו יש שינויים בהתאם לשינוי התנהגות הגולשים כדי למקסם את התוצאות שהאתר אמור להביא. 

מונחים שקשורים להתנהגות גולשים באתר
כמות הצפיות באתר תספר לנו כמה נכנסו לעיין בו – לפעמים אנו מקבלים ניתוח מדויק יותר, כשאנחנו יודעים שכתובת המחשב ממנו נכנסו לאתר שונה ועל כן מדובר בגולשים שונים, ניתן להבין מאיפה נכנסו הגולשים (וכך ניתן לשנות
עיצוב באנרים שימשכו קהל), כמות הכניסות לאתר – כמה התחברו במנוע הכניסה, האם היו מבקרים יחודיים באתר – כלומר, מבקר שנכנס אחת לשבוע, יום או חודש, והאם מתוכם אלו גולשים חוזרים או גולשים חדשים לגמרי. כשאנו מגיעים לזמן הממוצע בו שהו הגולשים באתר, אנו נוגעים בנקודה חשובה, משום שאחד היעדים להשגת המטרה הוא משיכת הגולש בכל דרך שנבחרת על מנת שישהה יותר זמן באתר (ואת זה ניתן לעשות באמצעים שונים). כך נדע מה היה הדף המעניין יותר, מה היה הדף שבו יש להכניס שיפורים והאם האתר בכלל אטרקטיבי לגולש. 

התאמת תכנים על פי דפוס גלישה
אפיון אתר אינטרנט אמור לציין לנו מיהו קהל היעד ואיך אנו אמורים ללכוד אותו ברשת, תרתי משמע. אולם למטרה הראשונית של אפיון האתר מצטרפים הנתונים הדינאמיים שמשנים את תוכן האתר לטובת נתוני הגלישה באתר.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.