דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

איך לעצב אתר

תפקידם של אתרי אינטרנט הוא הדדי – מצד אחד, הם משרתים את הגולש מהצד המקובל של המסך – מספקים לו מידע, בידור ועניין ועונים לצרכיו, ומצד שני – עונים על צרכיהם של בעלי האתר בכך שהם מקדמים את המוצר שלו, מביאים אותו לתודעת הציבור, מפרסמים דעה או עוזרים לו באיזו שהיא דרך. לכן עיצוב של אתר חייב לשרת את שני הצדדים משום שבמקרה זה, יד רוחצת יד. 

איך לעצב האתר לטובת הגולש ובעל האתר?
צוות של אנשי מקצוע עמל על סקרים, מחקרים וחותר בעקבותיהם לשלמות בכל פעם מחדש כדי להגיע לרמה גבוהה יותר של גולשים ול"ניצחון" על פני המתחרים שלו. הרושם הראשוני ב
עיצוב האתר קובע וקריטי- ממש כמו רושם ראשוני על אדם: אין לו הזדמנות שניה. לכן הולכים ובודקים כיצד זה משווק אצל המתחרים, והופכים את האתר ליותר טוב על פני האחרים. אם אנו יודעים מראש מה יתאים לאנשים לראות בתור עמוד פתיחה או לעיצוב אתר, נעשה את זה, בעיקר כשיש לנו קהל יעד שמשתייך לנישה מסוימת (למשל, אמנות). במידה ובעל האתר מעוניין לחדש, רצוי לנקוט בתוך אותו האתר המקורי בטכניקות הידועות למקדמי אתרים ולמעצבים על מנת שישבו את העין, את הלב ואת המחשבה של הגולשים שרק נכנסו אל האתר.

ואיך לא לעצב את האתר?
פונט בהיר על רקע כהה מקשה ומאמץ את הראיה. הוא לא יתאים אלא לאתרים מעטים בלבד. מצד שני, גם טקסט כהה יחסית על רקע כהה הוא אינו מחזה נעים לעין. המסקנה – עדיף שיהיה לטקסט רקע בהיר. אחידות של הטקסט למשל יוצרת לו מסגרת נעימה ומושכת, כאשר רק המילים המיוחדות בלבד מודגשות בדרך כל שהיא  (ולא כל מילה שניה או שלישית).
קורס עיצוב אתרים

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.