דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

סטודיו לעיצוב גרפי

דרך עיצוב גרפי נקבעות החלטות הרות גורל לעסק או לרעיון שלך. יש לו יכולת מכרעת לקבוע או להשפיע את התנהגות הגולשים שבאתר שלך, למשוך אותם אליך ולגרום להם להבין מהי מהות העסק בכלל. העיצוב הגרפי חייב להיות בצורה חכמה אשר נובעת מתוך מבדקים אצל מתחרים ובחינת הצלחה של עיצוב קודם, סקרים, רעיונות מבוססים ועוד. כשמדובר בעיצוב גראפי, מדובר בעצם בכל מהותו של עיצוב אתר ברמת המאקרו והמיקרו, הכל כולל הכל: סוג הפונט וצבעו, צבע הרקע של האתר, מיקום הפונטים ומיקום של מדיה שמיושמת באתר. 

מה תפקידו של סטודיו לעיצוב גראפי?
סטודיו לעיצוב גראפי מעניק שירותי ייעוץ ויישום של העיצוב הגראפי לאתר. עיצוב גרפי זוהי מטריה גדולה שפורשת תחתיה עיצוב לוגו, עיצוב תדמית, מודעות פרסום, קטלוגים לאתר, כרטיסי ביקור, מיתוג, עיצוב לדפוס (גרסת הדפסה) ועוד. בעזרת העיצוב הגראפי בונים את האתר ומעצבים אותו. צוות שלם יושב ביחד עם בעלי האתר ומאפיינים אותו ביחד. לאחר האפיון בונים אותו למרכיביו, כשניתן לקבל גם שירותים משלימים כמו איור, כתיבה שיווקית לצורך קידום אתרים, צילום מקצועי, הפקות דפוס ללקוחות הסטודיו ועוד. אותו פריט מודפס שיתנוסס או יסתובב בין אנשים יכול להשפיע רבות על אופן תפישתו של האתר. מתפקידו של סטודיו לעיצוב גראפי לוודא כי איכות ההדפסה טובה וכן כל צורות התוכן שבו מדויקות ועל- כן מצליחה להעביר את המסר. 

איך למשוך תשומת לב?
יש המון שיטות, ביניהן הדרכים השונות לקידום האתר במנועי החיפוש השונים, שימוש במדיות שונות – תוכנות
אנימציה ותוכן אינטראקטיבי, כמו גם עיצוב שקשה להתעלם ממנו עקב מיקומו של הבאנר. כשאומרים ש"האריזה מוכרת", מתכוונים שלא משנה מה נמצא בתוכה, התוכן "יאכל" ממילא בזכות אותו עיצוב מתוכנן מראש.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.