דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

הקמת אתר

הקמת אתר הוא שלב קריטי ביותר משום שבשלב זה מתקבלות החלטות: האם יהיה זה אתר פרזנטציה או אתר פרסומי, אתר מסחרי  או אתר דינאמי? אתם מחליטים מה יפעל לטובת העסק שלכם ביחד עם החברה אשר בונה לכם את האתר שזהו השלד של התוצר החדש, וביחד עם אנשי עיצוב אתר קורמים גם עור וגידים, אנשי התוכן השיווקי מפיחים בו את רוח החיים. בשלבים אלו, כל בחירה שתעשו היא קריטית להצלחתו של האתר ועם זאת של העסק שלכם או כל מה שתכננתם לפרסם בו. 

מהם שלבי הקמת אתר?
אנו מבררים מהי מטרת האתר, ומחליטים על סוג האתר. לאחר שיש בידנו כיוון ומטרה, נבחר לו שם. רצוי לעשות זאת באמצעות קופירייטר, שכן השם צריך להיות קליט וקל להקלדה וקשור לשם העסק או האדם או שיהיה רלוונטי לאתר. שם דומיין צריך להיות פנוי, לכן חשוב לבדוק את זה ביחד איתו. כדי לבדוק אם שם פנוי או שמישהו רכש אותו כבר לפניך, תוכל לברר מול איגוד האינטרנט הישראלי. במידה והוא פנוי- רכשו אותו מחברת האחסון שבה אתם מתכוונים לאחסן את האתר. בחרו
חברה לבניית אתרים והתחילו את תהליך הקמת אתר עמה – על ידי אפיון האתר, כשאתם לוקחים בחשבון שככל שיכיל יותר אמצעי מולטימדיה תהיה עלותו גבוהה יותר. את תהליך עיצוב האתר מתחילים למעשה לפני הקמת האתר, ואם שני התהליכים משולבים גם – יחד באותה חברה, תוכלו ליהנות משיתוף פעולה פורה שיכול רק לתרום לאתר.

מתי מעלים את האתר לאויר?
אז אחרי שבחרנו סוג אתר, אפיינו אותו, בחרנו לו שם וחברת
אחסון אתר ואף החלטנו על עיצוב אתר, יש לדאוג לתכנים שבתוך האתר. מי ינהל אותם? מי יכתוב אותם? תוכלו לתת זאת לעובדי החברה או לחברה לקידום אתרים, כמו גם להיעזר בשירותי קופירייטינג.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.