דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

סטודיו לעיצוב אתרים

סטודיו לעיצוב אתרים משמש כמשכן לאנשי תוכנה ומקצוע שונים העובדים כצוות לקבלתו של אתר מושלם לכל מטרה שהיא. סטודיו לעיצוב אתרים אחראי בין השאר תוך עיסוקו בעיצוב אתר לכל מבקש פרויקט לפרסומו של האתר ותוך כך גם לקידומו ולמילוי היעדים והמטרות להן נוצר האתר. הוא ממלא תפקיד מהותי כחוליה בשרשרת הכשרתו של אתר לצורך הגשמת היעדים הרצויים על ידי מזמין הפרויקט.

סטודיו לעיצוב אתרים בשילוב עם בוני אתרים
בעידן שבו ישנם בונים ומעצבי אתרים פרטיים רבים הלומדים את הנישה למחייתם או לשם תחביב המרכזים אצלם את כל רעיון האתר והיישום שלו, דווקא אז קיים יתרון רב של חברות המונות צוותי פעולה מרובי תפקידים על פני אלו הפרטיים, וזה מתבטא בעושר הניסיוני והמעשי שיש לכל אחד ואחת להציע. תוכניות כל שלב בתוכנית מהווה בסיס לשלב הבא אחריו, אולם נעשה במחשבה תחילה- בבניית האתר ננקטת השפה הרצויה כדי להגיע בעזרתה לתוצאה הסופית העוזרת לפרסם את האתר. כל צוות מתעסק בתחום המומחיות שלו, ולעתים ניתן לפעול גם במקביל- לאחר בניית האתר, מתחילה עבודת הזנת התוכן ועיצוב האתר בדרך האטרקטיבית ביותר לגולשים – זה נעשה לעתים במקביל כדי לבדוק אפשרויות או טיוטות שונות תוך כדי ניסיונות רבים למצוא את הדרך הנכונה ביותר שבה יקרום האתר עור וגידים – וישנם דיונים והתייעצויות רבות תוך שיתוף בעל הפרויקט בעניין. 

לבחור סטודיו לעיצוב אתרים

על מנת להגיע לתוצאות משגשגות, רצוי לבחור את הסטודיו לבניית האתר שלכם לא רק על- פי רזומה, אלא גם על פי האינטואיציה המתקבלת תוך ההתקשרות הראשונית עם מנהל הפרויקט או שיחת חולין המתקיימת עימו. הוא ילווה אתכם לאורך הדרך ולכן חשוב להגיע יחדיו להבנה הנחוצה לשיתוף פעולה פורה. מכינה לעיצוב, קורס תפירה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.