דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרים מחירים

עולם האינטרנט לא מפסיק את פעימות ליבו ככל שעוברות השנים. הוא נהיה חלק מהותי בחיינו, נהיה האינציקלופדיה שלנו, הספר, הטלוויזיה, הפנים של חברה/ארגון והיומן האישי שלנו. בעקבות התפתחות האינטרנט גם מקצועות הנוגעים לתחום זה התפתחו מאוד וביניהם תחום בניית האתרים. קשה מאוד לתמחר את בנייתו של אתר שכן הוא יכול להתחיל באפס שקלים ולהסתיים בעשרות אלפי שקלים. אם כן, כיצד יודעים מה המחירים ההוגנים של בניית אתר?

מדוע המחירים של בניית אתרים כה שונים ?
כאמור, השוני התעריפי מאוד שונה בתחום בניית האתרים. קיימים אתרים שלא עולים כלל כסף וניתן לבנות אותם באופן עצמאי תחת אתרים אחרים. מדובר בפתרון טוב ליצירת נישה אישית, עם זאת חברות ותאגידים שרוצים לשווק, למכור ולייצג את חברתם דרך אתר לא יבחרו לרוב בשיטה זו שכן מדובר בדבר מאוד לא רשמי ולא ייצוגי. כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית המעסיקה אנשים מיומנים ומומחים במקצוע בניית האתרים אפשר לדעת כי זה יתבצע על הצד הטוב ביותר. בונה אתרים מקצועי יידע לבנות את אתרכם בהתאם לבקשתכם, תוך כדי נגיעה אישית שלו וחשוב מכל – התכנים , העיצוב והמבנה יהיו בצורה שתקדם את האתר ותעלה את המכירות והמודעות של החברה או ארגון. עבודה מקצועית יותר תעלה יותר אך בסופו של דבר תניב רווחים גדולים יותר מההשקעה הראשונית.

מה הוא תפקידו של בונה אתרים?
קיימים סוגים רבים של אתרים: אתרי תדמית, אתרי נדל"ן, אתרי ביטוח, אתרי היכרויות, אתרי מכירות, אתרי השוואת מכירים ועוד. תפקידו של בונה אתר הוא לקחת את כל המדיה, התכנים והתמונות ולמצוא להם תכנון ועיצוב נכונים המתאימים למטרת האתר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.