דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

חברות עיצוב אתרים

אתם מעוניינים למצוא אתר מסוים במנוע חיפוש. איך תפגשו באתר שיוביל אתכם בזמן המהיר ביותר לתוצאות המדויקות ביותר שאתם רוצים? כשחושבים על המדיום הדומיננטי ביותר כיום- הרשת האינטרנטית, לא צריך להיות מידען כדי לזכות ולהגיע לאתר שיעניין אתכם ושישאיר אתכם יותר מ-6 שניות בו. חשוב שלאתר תהיינה חברות עיצוב אתרים שמבינות בתחום קידום האתרים. לפעמים הן עולות בקנה אחד: בניית האתר, עיצובו וקידומו, משום שאז עולה הסיכוי להצלחתו של האתר.

מה עושות חברות עיצוב אתרים
חברות עיצוב אתרים דואגות שהגולש יתמצא באתר. ככל שהאתר ידידותי יותר הוא מזמין את הקורא להשאר בו ולתעות גם אם לא רצה להגיע לשם מלכתחילה. התחום הזה הופך לחשוב אף יותר כשבאותו חיפוש שערך לפני כן במנועי החיפוש נוכחים אלפי אתרים דומים אשר יכולים לתת לו מענה, אולם לאחר שבחר להכנס לאתר תודות לעבודה נאמנה של אנשי התוכן, ידע כיצד להגיע בדיוק אל הדף הרצוי לו.

מדוע חברת עיצוב אתרים ולא עיצוב עצמאי?
התוכנית המובילה את בניית האתר מורכבת ודורשת זמן רב להשלימה וידע בתחומים רבים. בין אם מדובר בשיקום אתר קיים או הקמת אתר חדש, יש צורך בעשיית מחקר מקדים לפני תחילת העבודה כדי להחכים ולנצל כל יתרון שיכול להוביל לשהייה ממושכת יותר של גולש באתר. ניתוח אסטרטגי של אתרים מתחרים, פילוח התנהגות גולשים. לפעמים קישור שלא יהיה בולט או מגרה מספיק לא יפתח ולא יהיה שמיש. עיצוב אתרים פותר את העניין דרך תושייה, ידע וניסיון תוך שימוש בשפת האתר וניצול הטכניקה האפשרית בו. צוות יוצרים יעבוד בדרך כלל בצורה מהירה יותר ועשירה ברעיונות- במיוחד בחברות שבהן ישנם גם אנשי תוכן, תוכנה ועיצוב בעלי ידע בקידום.

בחסות פורטל ToStudy קורס אנימציה, קורס עריכת וידאו, קורס תכנות

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.