דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

איפיון אתר אינטרנט

כצרכני אינטרנט ישירים או עקיפים, אתם כבר יודעים כי באתרי האינטרנט הפזורים ברחבי הרשת טמון פוטנציאל אדיר, ובעיקר פוטנציאל שיווקי לעסק שלכם. אתר האינטרנט שלכם יכול להיות מצויד בכלים שיעזרו לכם בעזרתו להשיג את הכלים הדרושים לקידום מטרותיכם. מטרותיכם מקודמות על ידי התנהגות הגולשים, ולכם נותר להגיב אליהן או לעצב אותן, כדי לקטוף את היעדים שהצבתם דרך האתר. לכן, עוד לפני שבונים ומקימים אתר, יש לחשוב על איפיון אתר אינטרנט.

מהו איפיון אתר אינטרנט?
ראשית הפיתוח נעשה תוך מחשבה על בניית האתר, דרך עיצובו, מיתוגו, שפה עיצובית וקונספט. ניתן לעשות זאת גם על ידי תחקיר אתרים דומים. בסיום השלב הזה, איפיון אתר אינטרנט מתגבש ומוגש ללקוח בדרך כלל, לצורך קבלת אישור והערות לשינוי. האיפיון כולל הגדרת כללית של אופי האתר (תפריט ניווט וקטגוריות, אתר תדמית או אתר לסחר אלקטרוני), מטרתו וקהל היעד שלו, שפה בה יבנה האתר וטכנולוגי, הגדרת הצגת תכנים- כפתורים שונים וסרגלי ניווט, הגדרת המבנה של כל עמוד- מבחינת תכנים ועיצוב, והצגתו דרך תרשים זרימה.

שלבים שלאחר איפיון האתר
במידה ואיפיון האתר אושר לבוני האתר, הם פוצחים בעבודה, כשבמקביל להם מתחיל להכנס תוכן רלונטי על פי ההגדרות לאתר. תוכן זה נאסף על ידי צוות תוכן מיוחד, על ידי איסוף מארכיונים, מהרשת או ממדיות שונות. התוכן עובר עריכה והגהה ולבסוף משתבץ במקום המתאים לו על פי החלטת האיפיון. רגע לפני שהאתר עולה לאויר, האתר עובר בדיקת איכות (quality assurance) QA כדי להבטיח שהקישורים עובדים והאתר פעיל באופן תקין. אולם בזאת לא תם הטקס- יש להמשיך ולבצע על האתר בדיקות ככל שמוסיפים לו תוכן על מנת לרענן ולעדכן את המידע על פי התנהגות הגולשים, ולנתח את יעילותו של האתר בכל פעם מחדש כדי לקדמו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.