דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר קיים

לעתים יש לנו אתר שכבר קיים מזה זמן מה, אך הוא תקוע מסיבות כאלה ואחרות, ואז מומלץ לפנות למומחים, שיעצבו וישדרגו את האתר הקיים, עד שהוא לא יזהה את עצמו. אנחנו, שמאחרוני שנים של ניסיון והצלחות, יודעים בדיוק מה לעשות כדי לעשות מתיחת פנים יעילה לאתר, מה שיוביל להגברת החשיפה שלו ולפריחתו.

האם אפשר לעצב אתר קיים?
וודאי, מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות למומחים והם כבר ידאגו לעבוד על האתר כמו שרק מקצוענים יודעים לעשות. מאחר ואנחנו מכירים את עולם האינטרנט על בוריו, אנחנו מודעים לעובדה שזה עולם דינמי ונתון לשינויים רבים, ושתמיד צריך לשמור על ערנות בכל הנוגע לאותם שינויים ותכתיבים, וזאת כדי לא לקפוא על השמרים, ולהמשיך להיות מובילים בתחומנו, כמו שאנחנו עכשיו.

במה כרוך עיצוב אתר קיים
הפרמטרים שנדרשים כדי לעצב אתר קיים הם רבים, שכן לא מדובר בעיצוב חזותי בלבד, והמטרה היא לא רק להפוך אתר ליפה ואטרקטיבי יותר, אלא כדי לדחוף אותו למעלה, לגרום לו להיות חשוף בפני כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. את העבודה תשאירו לנו, אנחנו יודעים איך לעשות "מהפך" לאתרים רדומים, ולהפוך אותם לייחודיים, לכאלה שיבלטו בנוף ויגרמו לכל האפקטים הרצויים, וכך למעשה יובילו ויקדמו את העסק שהלקוח מעוניין לקדם. התחרות בשוק היא קשה, ולצורך שמירת או שדרוג המעמד צריך לפנות למקצוענים.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.