דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתרים בפוטושופ

אדובי פוטושופ, או בשם החיבה שלה "פוטושופ", הינה תוכנה לעריכה גרפית שפותחה על- ידי אדובי מערכות, תוך עיבוד תמונת מפת הסיביות. בעבר נתמכה התוכנה רק במקינטוש, כיום היא נתמכת גם בחלונות. תוכנה זו אהובה הן על חובבנים והן על אנשי מקצוע רבים המשתמשים בתוכנה זו משום הנגישות שלה תוך שילוב של כלי גרפיקה מגוונים ומתקדמים לכל מטרה של עיבוד ובניית תמונה.

עיצוב אתרים בפוטושופ- אילו תבניות ניתן לערוך בעזרתו?
זוהי תוכנה ידידותית למשתמש וניתן להגיע בעזרתה לתוצאות באופן מהיר ומדויק. בפוטושופ ניתן לערוך באנרים פרסומיים, כרזות, חוברות, כרטיסי ביקור (באותה התוכנה ניתן להשתמש כדי להפיק אותם אחד לאחד כמו שבאתר) ועוד. מעצם מגוון האפשרויות הניתנות תוך עיצוב בפוטושופ, יש חשיבות עליונה לחשיבה הקריאטיבית שקורית לפני היצירה של האתר. מיקומו של לינק מסוים, תמונה או באנר יכולים לשנות התנהגות גולשים מקצה לקצה, ואף עשויים להיות הגורם שבזכותו הגולש נשאר להתעניין באתר שממשיך לספק את הסקרנות שלו. 

מהם יתרונות עיצוב אתרים בפוטושופ?
היות ותהליך עיצוב אתרים בפוטושופ או בכלל דורש בדיקה של לקוח ומנהל הפרויקט שבודקים תאימות עיצוב מול אפיון הפרויקט. לעתים לצד הויזואלי אפקט רב יותר מאשר לתוכן, משום שהוא עוזר לחדד את כוונת המסר, וכך ליצור בינו לבין הקורא מוטיב שיזכר על- ידו ויהיה אהוד, כך שיוכל לחזור אל אותו דף שוב. 

כדאי ללמוד פוטושופ?
כל אחד וכל אחת יכולים ללמוד בקלות פוטושופ במסגרת קורס פוטושופ ולהעזר בידע שרכשו למגוון רחב מאוד של מטרות.
אנחנו בכל מקרה ממליצים על כך בחום רב.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.