דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

חברות עיצוב גרפי

לעיצוב הגרפי ישנו חלק מכריע בשינוי היום- יום. הוא משנה החלטות שלנו בכל תחום בו נפגוש במהלך היום. חברות עיצוב גרפי אשר להן יש נגיעה מכרעת בתחום השיווק שהבינו זאת כבר ומשתמשים בזה, ולא בוחלים בשימוש באמצעים העומדים לרשותם בכדי להרוויח כמה שיותר לקוחות, גולשים, קונים.

כיצד חברות עיצוב גרפי משתמשות בכוחן?
חברות עיצוב גרפי לא מעטרות את המוצר רק כדי שיראה יפה ומזמין במדפים. עליהן מוטל תפקיד מכריע בהעברת המסר של המוסר אל הקהל. המסר משנה את תדמית המוצר וכך גם את תדמית החברה שמשווקת אותו. אם למשל לחברה מסוימת חשוב תחום השירות על- מנת לגבור על חברה מתחרה, הרי שעליה לייצר כזו תפישה בפני הקהל שלה. ואחד האמצעים העומדים לרשותה הוא העיצוב הגרפי שאיתו היא ממתגת את המוצר , ובו היא משתמשת תוך בניית אתר לעברת מהירות ועיצובו. כשחברה לצורך העניין שמה דגש על שירות, זה אמור להתבטא בין דפי האתר בדרך שתמשוך את הגולש בדרך המהירה ביותר אל השירות שלה.

כיצד חברות עיצוב גרפי עשויות לגרום לשינוי טוב?
ברגע שישנו מיקום שונה לאייקון למשל באתר, הדבר גורם להתנהגות גולשים שונה, מגדיל או מקטין את כמות הגולשים באתר והנגזרות של כך מתבטאות באיכות ובכמות הלקוחות והגולשים. היות ולחברות עיצוב גרפי יש יעוד דומה ותתי תחומים שונים, היא יכולה לקיים את עצמה כממלכה אוטרקית ומבוזרת, שמכילה את כל המחלקות הנדרשות לקידום החברה שהיא נשכרה על- ידה, וכך העבודה מולה הופכת לקלה יותר.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.