דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

סטודיו לעיצוב אתרים מקבל אתר, ומעצב אותו לפי האפשרויות הטכניות שיש בבסיס שפת האתר, ויכולות המעצבים שלו. יכול להיות מצב שבו בוני האתר ומעצביו הם אותו צוות, וכך ניתן להגיע לתוצאות פוריות יותר באתר, במיוחד כשלמזמין אתר יש את הדרישות המיוחדות לו.

מה תפקידיו של סטודיו לעיצוב אתרים ?
סטודיו לעיצוב אתרים יכול להיות גורם כבד משקל במאזניים של שיווק האתר. הוא נוטל חלק בעיצוב התנהגות הגולשים וכן במשפיע על אופיה של התקשורת בין הגולש לאתר. יש אפשרות למזמין האתר בוחר במערכת ניהול שבה תהיה לו שליטה על התוכן שבאתר המוצג לקוראים ובכך גם נוטל על עצמו את האחריות למשיכת הקהל שלו. תפקידו של סטודיו לעיצוב אתרים להפוך את כל אלו לאטרקטיביים יותר, אולי אינטראקטיביים, כדי להשאיר את הגולש יותר זמן באתר שלו. סטודיו לעיצוב אתרים חייב להיות קשוב לצרכיו של מזמין העיצוב, ולתת ייעוץ מנסיונו בעניין בעת הצורך כמו שעושות חברות ביטוח רכב רבות.

כיצד סטודיו לעיצוב אתרים מממש את תפקידיו?
סטודיו לעיצוב אתרים יכול לעצב לחברה את הלוגו, למתג את אותו מותג באופן שיזוהה עם המוצר, החברה או האדם המיוצג על- ידו. המסר חייב להיות ברור. באתרים המעוצבים, המעצב חייב למשוך את הקהל ולגרום לו לעשות את הפעולות הרצויות שיובילו לתוצאות הרצויות, ועל זה פועל צוות מוחות מנוסה מטעם הסטודיו בשיתוף מזמין העיצוב.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.