דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט

קצת היסטוריה
מהפכת האינטרנט התחילה עוד בשנות ה-80 אחד מהמרכיבים החשובים היו התפתחות הכלי שהיום כבר כולנו התרגלנו אליו ומתייחסים אליו כמובן מאליו הרי הוא העכבר, כבר בסוף שנות ה- 70 הוויה העכבר חלק ממחשב אפל כפריט מכני ועד היום שישנם עכברים אופטיים וגם עכברי לייזר, המצאת העכבר נתנה את היכולת לשוטט על פני המסך בצורה חופשית. קפיצת מדרגה נוספת הינו המושג "היפר קישור" אותו מושג המאפשר גלישה בין דפי אינטרנט באמצעות קישור לדף רלוונטי.

קן נמלים
קיום קיימות מספר רב של תוכנות מחשב היודעות לבצע עיצוב לאתרי אינטרנט, אין בעיה להעלות אתר אינטרנט לווב בצורה פשוטה ומהירה ובמחירים השווים לכל כיס, אך אין זה מספיק, ישנם מיליונים של אתרים וכל יום מתווספים נוספים ולכן חשוב שאם עושים אז לעשות טוב ושיתאים למטרה לשמה הוא הוקם. יש להתייחס לאתר כמו שטח נדל"ן חינמי אך חשוב לדעת שהקרקע הינה ללא הגבלה וכדאי ליצור אתר אטרקטיבי שישאיר ויעניין את הגולשים כך שלא יתווסף לדף מספר שבע במנוע החיפוש של Google או Bing מנוע החיפוש של Yahoo, שאליו אף אחד לא גולש.

מערכת חסינה
עולם הסייבר ספייס הינו מדהים כיום אתרים מתפתחים לאופנות מתחלפות אם בעבר באתר היה ברשות בעליו היום אתרי ווב 2.0 שהינם אתרים מבוססי תכן גולשים הופכים לפופולאריים יותר ויותר רק לאחרונה רכשה Google את YouTube דוגמא נוספת היא פליקס אתר ישראלי גדול. לסיכום עיצוב אתר הינו מומחיות ויש לשלב בין מטרת האתר לעיצוב חדשני ומרתק.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.