דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

 

עיצוב אתר בפלאש

פלאש הוא טכנולוגיה חווייתית. יש בתוכנה המופלאה הזו קורסים שהם עולם ומלואו, לכן בוני אתרים ומעצבי אתרים אוהבים את התוכנה הזו. זו תוכנה שבעזרתה מוספות אנימציות ודינאמיקות יפיפיות , גם תמונות נראות בו נפלא והוא מתאים ביותר לאתרי תדמית או אתרים שבהם התצוגה החזותית היא חיונית.

מה התכונות של עיצוב אתר פלאש?
שימושי התוכנה רבים. השימושים העיקריים הם לכל תמונה נעה, כמו סרטוני אנימציה, משחקים, יישומי אינטרנט ואפליקציות. מרבית הדפדפנים מגיעים עם נגן פלאש מובנה בתוכן. ניתן גם להוסיף טקסט בגדלים שונים או עיצובים שונים, ומסכים אינטראקטיביים- כלומר, ציורים מלווים בקול למשל, שהם בעצם כפתור למסך אחר- אם תבחרו בהם. לאחרונה פחות מטעינים את הדף הראשון בכניסה
לאתר בתוכנת פלאש- הן משום שכובד התוכנה עלול לקחת יותר זמן מהרגיל, ושנית- משום שבמקרה הטוב יכול להיות קישור יחיד לעמוד אחר, ולכן- יש להשקיע מחשבה וניסיון בבניית אתרים, עיצוב פנים, במיוחד אתרי תדמית. נכון להיום, אתר פלאש נמכר כמוצר סגור, אין בו מערכת ניהול ולכן קשה לשנות בו את התוכן – אלא על- ידי חברה לבניית אתרים.

ולמה כדאי להתחדש בעיצוב אתר פלאש?
לפלאש יש תכונות מושכות את העין, ולכן מיקום של האנימציה, הסרטון או התמונה קובע ביותר את התנהגות הגולש. יש לתוכנה הזו כוח רב בלכידת תשומת ליבו של הצופה, ומשרד לעיצוב אתר פלאש מיומן בכך. מנועי החיפוש הכריזו כי החלו לקרוא אף מוצרי פלאש, כך שכבר ניתן לקדם אתרים בעלי תוכנת פלאש.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.