דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב חווית משתמש

כשאדם נכנס לאתר, הוא נכנס לחוויה. החוויה מתרחשת בין הגולש לבין ממשק האתר, ובה עולות חוויות של פגיעה במטרה או קושי. חוויה זו משפיעה מאוד על כניסות גולשים לאתר, זמן הגלישה, מענה על מטרות בוני האתר ולמעשה- משפיע על שיווק האתר, המוצר אותו מנסים למכור או הרעיון אותו מפרסמים.

עיצוב חווית משתמש – להכות בברזל החם
עיצוב חווית משתמש יכולה להיות עבודת תחזוקה מתמשכת באתר, אשר כל שינוי בו יוכל להביא לעלייה או לירידה ביעילות האתר. מדובר לעתים בהנגשת אתר- לאנשים כבדי ראיה או בעלי מוגבלות מוטורית כלשהי, או פשוט להקל על הגולש להגיע אל מטרתו בדרך הקצרה ביותר. עיצוב חווית משתמש תלויה הרבה פעמים בידע ובניסיון של מעצב האתר או עקב בקשות לייעול האתר- ומציאת פתרונות לכך. כדי לדעת מהי חווית המשתמש יש צורך בעבודת מחקר קלה – לעתים אף בתנאי מעבדה, אולם צריך לדעת כיצד ליישם את זה תוך שינוי באתר אשר יביע חדשנות, ביחד עם עמידה בסטנדרטים של האתר. 

עיצוב חווית המשתמש קלה ויעילה
ברוב המערכות והאתרים, עלות שיפור האתר היא זניחה ולכן גם משתלמת. כשחושבים על עלות מול תועלת, השנייה מטה את הכף אליה פי אלפי מונים. הרבה פעמים אלו בעיות שימושיות שקל לזהות אותן- ואף קל לתקן אותן. כדי לענות על השאלות הפותרות את סוגיית "איך עושים זאת?" ישנם מומחים לעניין זה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.