דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב לוגו גרפי

הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא מייצג את החברה, הלוגו החייב לשרת נאמנה את חזון החברה, על פי מסר חזותי. מסר חזותי מסוג זה בדרך כלל מתוכנן ומעוצב על- ידי חברה לעיצוב גרפי, אשר בונה את הסמל אשר ימשיך עם החברה עוד שנים רבות ויהיה מזוהה עמה, ומבסס את הכרתה של החברה בשוק.

מדוע עיצוב גרפי לוגו חשוב?
בעזרת ערכו השיווקי של הלוגו ניתן ליצור השפעה רבה. הוא מבדיל את החברה משאר המתחרים גם אם הם מספקים שירות דומה, או שהם בעלי שם דומה. לאנשים יש זיכרון ויזואלי החולש על שאר סוגי הזכרון, לכן שבריר שניה מספיק כדי לספר על עסק שלם באופן מדויק. בעיצוב לוגו מושקעת מחשבה רבה. האם לסמל את שם החברה, את עיסוקיה או ליצור מותג זכיר ללא קשר לדברים הקודמים.

כיצד עורכים עיצוב גרפי ללוגו?
לצורך כך- חובה לנתח את הקהל הפוטנציאלי ולהבין מה הוא מנסה "לקרוא" באמצעות הלוגו.
מעצב גרפי עובר תהליך של בניית סקיצות לסמל- ומנסה לראות פונטים שונים במידה וישנם בתוך הסמל, כיצד הם מתמזגים, מהם הצבעים המתבקשים מהלוגו, האם יכלול את שמה של החברה ועוד. עיצוב גרפי "שמן" לאותיות או לסמלה של חברת קוסמטיקה או דוגמנות לא תהווה כשל שיווקי, משום שחברות אלו אמורות לסמל פשטות, ניקיון ועדינות. 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.