דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

ככל בעלי עסק שמעוניינים להשתמש בפלטפורמת הרשת, לעדכן ולהתעדכן דרך אותו כלי - אתר אינטרנט למשרדי עורכי דין הוא אולי אחד מכרטיסי הביקור החשובים ביותר. שם אפשר לפרסם אודות הרזומה והמוניטין של המשרד, לנהל את התוכן באופן עצמאי, ללקט לקוחות ממקומות שונים בעולם ולהיות זמין בכל שעה, לכל אחד ואחת. לכן, רב בעלי המקצועות החופשיים וכן כל מי שהוא חלק מעסק משתמש באותה דרך חוקית ואלגנטית לפנות אל לב הלקוחות שלו או לפלס את הדרך אל לקוחות חדשים. 

עורכי דין ואתיקה מקצועית
עורכי דין חייבים לפעול על פי כללי האתיקה המקצועית, ובכלל זה לא יפנו בדרך כלל למשרד פרסום על מנת לפרסם עצמאית את העסק. מאידך, כריס הביקור באינטרנט – שכשמו – כן הוא, כרטיס קשר הרי שאם כבר הגיע הסוס אל השוקת, למלא בה מים שופעים. מצד שני,
עיצוב אתר תדמית למשרדי עורכי דין יהיה כנראה טעות. אתר כזה שעומד "כמו דחליל" וממתין למבקרים אינו מושך את הגולשים, מה גם שהסטטיסטיקה של אותם גולשים שנכנסים לאתר אינה פועלת לטובה.

עיצוב אתר אינטרנט "עם בשר" לגולשים
גולשים שמקישים מילות מפתח מסוימות או לוחצים על קישורים מסוימים רוצים להגיע אל הנקודה, וכמה שיותר מהר. הם זקוקים לפתרון מהיר, לידע, לקריאת כיוון – איך לפעול. לכן רצוי להכניס באתר כזה של משרד עורכי דין את האנקדוטות המעניינות הללו, בין אמצעי קידום כזה או אחר לשני. 

מהם השלבים בבניית אתר אינטרנט למשרד עו"ד?
השלב הראשון, הוא להבין מה האתר צריך. לאחר מכן מסמנים מי הוא קהל היעד ומה מעניין אותו. זה השלב שהיצירתיות נכנסת לפעולה, צריך לאתר מה יגרום לקהל לפעול באופן אינטראקטיבי ולהפעיל את השירותים שבאתר.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.