דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב מיניסייט

כשמתכננים מיניסייט, מתכוונים למעשה לאתר קטן, שאפשר לעבור בו לדפים שונים. אל המיניסייט מגיע כל מי שלוחץ על מילת חיפוש או על מילות חיפוש, כאשר המיקוד על המוצר הוא חד יותר מאשר באתר רגיל. כמובן, כאן ישנה מטרה להניח את המוצר בראש החוד ולשווק אותו ביעילות. מי שמגיע אל המיניסייט יכול לעשות כבר שם ובאופן ישיר את הפעולה אליה "התכוון המשורר", כלומר – לרכוש את המוצר או לקרוא בדיוק על מה מדובר. כלומר – מצד אחד זהו דף שמעניק אפשרות לפשפש ולהגיע אל המטרה (רכישה למשל) ומהצד השני, לא מסתבכים בו יותר מדי בשיטוט, הוא ממוקד.

מה היתרונות של מיניסייט?
היות ומדובר באתר קטן יחסית ולא מורכב, הוא עדיין יחשב לאתר זול יותר מאתר רגיל, ואפשר להפיק הרבה כאלו לכל מוצר – מה שאומר, יותר נפח פרסום ברשת. למיניסייט יש יתרון בכך שאין צורך בניווט מתוחכם, ואפילו לא ב"מלכודות פלאש" – הוא עושה שירות ישיר למי שרוצה לנוע לעבר מטרה ממוקדת שאותה חיפש במנועי החיפוש. 

שלבים בתהליך בניית אתר מיניסייט
ישנם ארבעה מרכיבים להקמת אתר מיניסייט – יש לשריין דומיין – כתובת אתר קנויה  המתייחסת בדיוק אל המטרה וממקדת עוד יותר את המחפש, פניה לשירות אחסון לאתרים – לקנות נפח גלישה באינטרנט – לאתר מיניסייט לא דרוש יותר מנפח גלישה מהיר וקטן, עיצוב אתר מיניסייט – החלטי וענייני, ותוכן תמציתי וקולע למטרה. 

למה אפשר לעשות אתר מיניסייט?
הקמת אתר אינטרנט מיניסייט דרושה בכל פעם שרוצים לקדם דבר – מה באופן נקודתי , למתג אותו. אפילו אם זה לצורך העניין מסיבה שרוצים לפרסם, דף ברשת חברתית, מוצר מסוים, שירות מסוים, מיניסייט שדרכו ניתן לאסוף יותר לקוחות שילחצו על הקישורים ועוד.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.