דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב חווית משתמש לאתר

הרבה אנשים ובעלי עסקים מתלבטים בשאלה האם לשכור חברת הקמת אתר אינטרנט מקצועי, על מנת לקדם את עצמם או את העסק שלהם באופן שיניב להם רווחים גדולים יותר. אין עוררין על כך שאתר אינטרנט יכול להגדיל את נפח העבודה של כל עסק בנוסף לעוד מספר יתרונות שאתר אינטרנט מעניק. למשל, העידן המודרני מתאפיין הרבה מאוד במסחר מקוון, ומי שלא נמצא ברשת האינטרנט, למעשה לא קיים עבור מספר גדול מאוד של לקוחות פוטנציאליים.

תפקיד חוויית המשתמש באתר
בנוסף להגדלת נפח התעסוקה והלקוחות, אתר אינטרנט יכול גם לשמש ככלי למיתוג של עסק, מוצר או שירות כלשהו. קמפיינים פרסומיים מתחילים להסתמך יותר ויותר על עולם האינטרנט המקוון, ומפנים הרבה מאוד משאבים ואנרגיות לפיתוח ויצירה של אסטרטגיות מכירה ומיתוג המיועדות ישירות לרשת האינטרנט. אחד החלקים החשובים ביותר באתר האינטרנט הוא חוויית המשתמש באתר.

כיצד מעצבים חוויית משתמש באתר?
עיצוב חווית משתמש הוא עיקרון מאוד חשוב בתהליך של יצירה ואפיון של אתר אינטרנט. בתור עיקרון חשוב ישנם חברות המפנות את מירב המשאבים הכלכליים הכרוכים בהקמה ובנייה של אתר אינטרנט בכל נושא ממשק המשתמש. ממשק משתמש יעיל הופך אתר אינטרנט מעוד אתר סתמי לאתר נוח מאוד שגורם לגולשים לחזור אליו לעיתים תכופות, ומסייע לבעלי האתר להשיג את המטרות הרבות שלשמם הוקם אתר האינטרנט מלכתחילה.

מה זה אומר חווית משתמש?
חווית המשתמש מתייחסת לאופן שבו הגולש משתמש באתר האינטרנט ולמידה הקלות והאינטואיטיביות שבה הגולש עושה שימוש באתר. כלומר, אתר אינטרנט שכמעט כל הגולשים מבינים היטב מה ניתן לעשות בו, כיצד לגשת למידע הרלוונטי, ועושים זאת בנוחות מרבית הוא אתר אינטרנט המעניק חווית משתמש גבוהה ואיכותית.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.