דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב ואיפיון אתרי אינטרנט

על מנת להצליח בעסק מסוים, חשוב להגשים את המטרות. רבים פונים לתחום של בניית אתרים ועיצוב אתרי אינטרנט משום שזו המדיה השליטה כיום, שמסוגלת להכתיב את דעתו של בעל המאה, ובה יוכל הוא להיות בעל הדעה. מטרת הביניים היא קידום יעיל של האתר, על מנת שזה יצליח להביא כמה שיותר גולשים שעונים לטווח "קהל היעד", ובסופו של דבר, יעלו את רף הצלחה העסקית. איך גורמים לאותו קהל יעד לעשות את הדבר הנכון? מתכננים מראש את האתר כך שזה יקרה.

מהו איפיון אתר אינטרנט?
הצעד הראשון שעושים לפני שניגשים למלאכת בניית אתרים זה איפיון נכון. האיפיון הוא בעצם כל אותן ההגדרות שהופכות את האתר למה שהוא: מחליטים איזו מטרה האתר צריך להגשים וכך מגדירים את מהות האתר: האם הוא אתר מסחרי? אתר תדמיתי או פורטל? מי יהיה אותו גולש שאנחנו מחפשים? לאחר שענינו על זה, אנחנו נשנס מותניים ונתכנן פלטפורמה של עיצוב אתר כך שיוכל למשוף את קהל היעד הנכון. זה אתר לילדים? המלל והתוכן צריכים להתאים, וזה כולל את המיקום של כל דבר על פני הדף, עימוד האתר,בחירת מערכת ניהול מתאימה, הצבעים בו ועוד.

למה להעמיק בעיצוב אתרים?
עיצוב האתר הופך אותו לא רק למעניין יותר, אלא גם למושך, בין אם במודע ובין אם בתת מודע.יותר מכך – זה צעד קובע בדרך לקידום האתר. כשאתר נראה טוב הוא ימשוך יותר גולשים: כשהצבעים מאפשרים קריאה קלילה ונגישה, כשגודל הפונטים לא "קורע" את העיניים, כשהמסר השיווקי והתוכן הענייני של האתר במצב מאוזן (בלי יותר מדי באנרים למשל).

כשאתר הוא ידידותי – הרבה רוצים לגלוש בו
כאשר מתכננים אתר בכל רמת בנייה שהיא, יש למקסם את מה שקיים ולהפוך את הקיים לידידותי למשתמש. כשיש מקום לפניות ציבור וליצירת קשר, ופניות אלו נענות במהירות וביעילות, הגולשים ימשיכו לבדוק את האתר. כמו- כן, כשאתר מאפשר ניווט קל ונוח, קל ונעים להיות בו. קורס עיצוב פנים, קורס רישום.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.