דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתרים וטעויות – את זה אל תעשו

החשיבות בבדיקת שוק המתחרים נכונה וגבוהה בכל תחום עיסוק, על אחת כמה וכמה בתחום כה נגיש להמונים וכל- כך דינאמי. ידוע, שקשה יותר להקים פרויקט מאשר לפרקו, ולכן טעות אחת או שינוי שצריך לעשות עלול לעלות בזמן, בכסף וכמובן בעוגמת נפש שמתלווה לכך. יש מפרט רב של עניינים שצריך להסב אליהם את תשומת הלב, על מנת להמנע מאותן הטעויות. החל מאפיון אתר, ממשיך ברוחב הפס וכלה בטכניקות עיצוב אתרים. 

איפיון אתר
כשמדובר באיפיון אתר, זה אומר לוח מטרה לכוון אליה, רק צריך להכין את החיצים כדי שיפגעו נכון. בוחרים את קהל היעד המתאים לאתר ומתחילים לבנות את הכול סביב זה באופן שימשוך את קהל היעד הזה. מה הוא אוהב? ממה הוא מתייאש מהר? איך לבנות על פי זה את האתר עצמו? באיזו גרפיקה להשתמש? על שאלות אלו ואחרות יש לענות עוד לפני שניגשים לעצב אתר

לא לעשות שימוש בתמונות ובאנימציה מיותרים באתר
יכול להיות שהאתר שלכם בנוי לילדים, וסביר להניח כי עיקר האפשרויות למשוך את הילדים הן באמצעות מדיות למיניהן- אנימציות, תמונות ועוד אמצעים ממחישים וויזואליים. גם אז, יש לשקול מראש "מה יהיה איפה". לכל תמונה או סרט יש משקל רב משלו, ועלול להכביד את עליית האתר- עד שהאתר עולה, הגולשים עלולים "לרדת ממנו". בנוסף, מנועי חיפוש לא קוראים תמונות וסרטונים אלא רק מלל, ולכן עיצוב אתרים מסוג זה עלול "לפספס" חלק ניכר מקידום אתרים. 

מנועי חיפוש
אופטימיזציה היא מילת הקסם של בוני אתרים רבים שיודעים גם איך לקדם אתרים. מתחילים ממי שבונה את האתר וממשיכים באותו קו עם מי שמעצב אותו. יכול להיות שתהיינה שתי דעות שונות לגבי איך לקדם את האתר משני הצדדים, ולכן רצוי לקיים פגישה מראש עם שניהם. חשוב מאוד הידע בקידום אתרים – הרי מטרת האתר היא ברוב המקרים שיווק על כל פניו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.