דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתר דינאמי

קידום אתרים הוא מה שמעסיק את מרבית העסקים כיום. הפלטפורמה של רשת האינטרנט מספקת מקור ללקוחות רבים ולפרנסה, ולכן- רצוי בכל חשיפה אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי לעשות רושם טוב שלא ישעמם וישאיר את הקהל מרותק אל אותו מקור במקום אל המתחרה. על מנת לחדש את התוכן באופן שוטף, יש צורך בניהול אתר דינאמי, שיש לו מערכת תוכן מתקדמת שמזינים בה תכנים מסוגים שונים: עיצוב לסוגיו, תכנים למיניהם כמו חומר כתוב, סרטונים ואנימציות, תמונות ועוד. כך, ניתן לעדכן פוסטים חדשים, מלאי מתעדכן, שירותים ומבצעים למשל.

בחירת מערכת ניהול מתאימה
אז במה בחרתם? אתר דינאמי שבו התוכן קבוע אלא אם הניהול הוא דרך חברת האתרים, או אתר דינאמי שבו התוכן יכול להשתנות על פי השליטה של מפעיל האתר שבדרך כלל הוא אדם מתוך החברה עצמה, בקיא בתוכן המקצועי או במסר. בחירת מערכת הניהול חייבת להתאים לאופי האתר, שהוא כרטיס הביקור של העסק או של אותה ישות העומדת מאחוריו. 

סוגי אתרים דינאמיים
ישנם סוגים שונים של אתרים דינאמיים, וביניהם:
בניית אתרי תדמית – שהם מכילים בדרך כלל כמות אינפורמציה מזערית – שכוללת את פרטי העסק למשל ואפשרויות התקשרות, אילו שירותים נכללים ובמה החברה עוסקת. אתר מסחרי – ובמילים אחרות- חנות וירטואלית, שתשמש כפלטפורמת מכירה (דורש התערבות שוטפת בתוכן – לדוגמה: משלוחים וניהול הזמנות ללקוחות, ניהול המלאי וכיוצא בזה). 

איך להשתנות עם המציאות
אנחנו חשופים לכמויות מידע אדירות שרק הולכות וגדלות מדי דקה ודקה. על בעלי האתרים להבין, כי יש צורך להגיב לכל התרחשות דרך שמירה וקידום אתר, מה שיוביל בהמשך גם לקידום העסק. בניית אתרים שיש בהם מערכת ניהול דינאמית היא הפלטפורמה הטובה ביותר עבור מרבית העסקים, ורצוי להשוות בין הסוגים ואפשרויות הניהול לפני רכישת המערכת.

 

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.