דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

איפיון אתר לעסק

רשת האינטרנט הפכה כבר מזמן לפלטפורמת הפרסום הגדולה והפופולארית ביותר בעולם. העיקרון היפה ביותר ברשת האינטרנט היא שהיא מסוגלת להכיל את כולם והיא מתייחסת לכל השחקנים במגרש המשחקים באופן שווה. על פניו המשפט האחרון אולי נכון אולם בפועל ברשת האינטרנט ניתן להבדיל בין השחקנים הרציניים במגרש לבין החובבנים על פי אתר האינטרנט שלהם. השחקנים הרציניים משקיעים הרבה מאוד משאבים בבניית אתר האינטרנט שלהם והתוצאות ניכרות היטב בשטח.

מהי המטרה בבניית אתר?
המטרה המרכזית של כל גוף עסקי או מסחרי שמקים אתר אינטרנט היא למשוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים לעסק, ולמנף את תנועת הגולשים באתר לצורך המרתם ללקוחות משלמים. לשם כך חברות רבות שוכרות אנשים מקצועיים על מנת שייבנו להם אתר אינטרנט ראוי. אחת הטעויות הנפוצות ביותר בתחום היא לבנות מהר אתר נוצץ מבלי להשקיע מחשבה לגבי מהן המטרות שאנו מעוניינים להשיג. לצורך כך המקצוענים האמיתיים בתחום לעולם לא בונים אתר לפני שהם מבצעים תהליך הנקרא איפיון אתר אינטרנט.

מהו איפיון אתר אינטרנט
תהליך איפיון של אתר אינטרנט למעשה מגדיר בצורה ברורה, כיצד ייראה האתר ומהן המטרות אותו הוא אמור לממש. למשל, יש אתרי תדמית שמטרתן לעזור לעסק לבנות תדמית מסוימת, ישנם אתרי מכירה שמטרתם למשוך קונים, ישנם אתרים שתפקידם להעביר מידע ועוד אין ספור סוגים של אתרים. 

מה עושים לאחר האיפיון?
כאמור לכל אותם סוגים של אתרים ישנם מאפיינים שונים ולאחר תהליך האיפיון ניתן להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלנו בצורה שתואמת את המאפיינים ועוזרת לאתר לממש את ייעודו ולהצדיק את קיומו. כמו כן, אתר שנבנה לאחר תהליך אפיון הוא אתר שקל מאוד לבצע עליו תהליכי קידום אתרים מפני שהוא בנוי בצורה נכונה יותר למנועי החיפוש.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.