דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתר אינטרנט לעסק

כיום כל עסק שמכבד את עצמו חייב שיהיה לו גם אתר אינטרנט על מנת שיהיה לו גם ייצוג וירטואלי בנוסף לקיום הפיזי הממשי שלו. המצב היום בשוק התחרותי אפילו מחייב זאת, ומי שלא נמצא ברשת האינטרנט למעשה לא קיים כלל עבור ציבור גדול של לקוחות פוטנציאליים שיעדיפו את המתחרים שלו, והסיכוי שלו לשרוד בתחרות הקשה הולך ופוחת. הצורך בייצוג וירטואלי ובאתר אינטרנט שמייצג את העסק הוא רלוונטי לכל סוגי המקצועות ללא קשר לתחום. לצורך העניין מסגריה ומשרד עורכי דין שניהם זקוקים לאתר אינטרנט באותה מידה.

כיצד בונים אתר אינטרנט לעסק?
אנשים בעלי עסקים קטנים ועצמאיים לא מסוגלים בדרך כלל להשתמש בדרכי הפרסום הקונבנציונאליות כמו פרסומות בטלוויזיה ברדיו או על גבי שלי חוצות, פשוט משום שאין להם יכולת להתחרות בחברות ובתאגידים הגדולים שמחזיקות בתקציבים גבוהים מאוד לשם כך. הדרך הטובה ביותר לפרסם היא דרך רשת האינטרנט על ידי בניית אתר אינטרנט לעסק. את האתר יש לבנות בצורה כזאת שמזמינה כל גולש להפוך ללקוח.

הקמת אתר אינטרנט למשרד עורכי דין
ניקח למשל דוגמא נפוצה כמו הקמת בניית אתר לעורך דין. הרבה מאוד עורכי דין עושים את אותה טעות והולכים על בניית אתר תדמיתי. אתר כזה שמתאר ומספר מהם השירותים אותם עורך הדין מציע וכן הלאה. למעשה זוהי טעות משתי סיבות עיקריות. אתר כזה אינו מזמין אליו גולשים, ומי שכבר נכנס אליו לא באמת נשאר והופך ללקוח. 

בניית אתר נכון
הדרך הנכונה לעשות זאת הייתה על ידי בנייה של אתר אינטרנט אשר מסביר לגולש בשפה פשוט איך הוא יכול לעזור לו, ומזמין אותו באופן ברור להפוך ללקוח. הדרך הטובה ביותר לבנות אתר היא לעשות קודם כל תהליך של אפיון אתר ולהגדיר מהם מטרותיו של האתר. כמו כן מומלץ מאוד להיעזר במעצב גפי משום שעיצוב אתרים הוא חלק משמעותי במשיכת גולשים ולקוחות.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.