דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

שלבים בתהליך בניית אתר

בעידן האינטרנט המודרני של ימינו אתר אינטרנט הוא מוצר חובה לכל בית עסק. ישנם סוגם שונים של אתרי אינטרנט וחשוב להתאים את סוג האתר למטרה שאליה אנו שואפים. ישנםאתרי תדמית שתפקידם לייצג מוצר או עסק באופן מסוים, וישנם אתרי קטלוג ומכירה שתפקידם להציג את מרכולתו של בית העסק בצורה אטרקטיבית ומושכת. השימוש במדיום האינטרנט הוא כלי חשוב במישור הפרסום והשיווק העסקי.

מה חשוב לדעת בעת הקמת אתר אינטרנט?
לאחר שמייעדים את האתר למטרה מסוימת ישנם מספר דברים שש לקחת בחשבון. למשל, האם להשתמש באתר תבנית הניתן בחינם ועלות הקמתו היא מצומצמת או להקים אתר אינטרנט פרטי ללא תבנית. אתר אינטרנט תבניתי הוא קל ומהיר יותר להקמה, ולכן מחיר הקמתו הוא זול יותר. לעומת זאת, שימוש בחברת הקמת אתרים אשר יוצרת אתר פרטי אמנם יקרה יותר אך נותנת אתר המתאים יותר לתדמית העסק, וישנה שליטה גדולה יותר על אופי האתר והעיצוב שלו. בנוסף לבניית האתר, יש חשיבות למידת הבולטות של האתר במנועי החיפוש הפופולאריים. קידום אתרים באינטרנט הוא שירות יקר וחברות רבות בתחום בניית האתרים נותנות גם שירותי קידום אתרים במנועי החיפוש. ישנה עדיפות לקבלת שירות קידום אתרים מאותה חברה אשר יצרה את האתר, לטובת תוצאות מקסימליות וחיסכון בהוצאות הכספיות.

שלבי ההקמה של אתר אינטרנט
בשלב הראשון יש לבחור שם לאתר. רצוי ששם האתר יזכיר את שם העסק או המוצר שאנו רוצים לקדם. לצורך כך ניתן להשתמש בקופירייטר או במישהו יצירתי מתוך העסק. לאחר מכן צריך לבדוק האם השם פנוי או בשימוש. במידה והשם פנוי ניתן לרכוש אותו מאיגוד האינטרנט הישראלי. במידה והשם כבר נקנה על ידי חברה או תאגיד אחר ניתן לברר האם הם עושים בו שימוש או מעוניינים למכור אותו. לאחר מכן יש לבחור חברה לבניית אתרים ולקבוע את אפיון האתר. ככל שמשמשים ביותר מרכיבי מולטימדיה באתר, כך האתר אטרקטיבי יותר אך באותה מידה גם עלות הקמתו עולה.
 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.