דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרי תדמית

מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי שאנו חיים בו, הדבר החשוב ביותר של כל אדם או חברה עסקית הוא התדמית שיוצרים לו ונשארת איתו לאורך שנים. אין ספק כי אנשים רבים קונים היום בעיקר בגלל תדמית טובה שיש לחברות שונות שכן הם נוטים לבטוח בחברות שלא אכזבו אותם ובכך נוצר אמון ותדמית טובה לחברה ובעיקר יחסים אמינים וטובים עם קהל הלקוחות.

למה צריך אתר אינטרנט הבונה תדמית?
מהפכת האינטרנט שיצרה תלות מאוד גדולה של כלל האנשים במחשבים, באפשרויות הקנייה דרך המחשבים, בחיפוש המידע דרך האינטרנט ועל כן כל חברה כיום חייבת שיהיה לה אתר באינטרנט, כי אם אתה לא נמצא באינטרנט זה כאילו שאתם לא קיים באמת. אך מעבר לכך חשוב לזכור כי לא מספיק אתר אינטרנט שולי ולא איכותי, האתר חייב להיות בנוי בצורה מסוימת בעלת תכנים מסוימים אשר יעידו כל התדמית של החברה, הדף הבית של חברה הוא הפרצוף של החברה כולה. אתר טוב שבנוי בצורה אסתטית ומסודרת ימשוך אליו גולשים רבים, אתר ללא כל סדר יגרום לגולשים לצאת החוצה מן האתר לא משנה מה התכנים הנמצאים באתר ועד כמה הם רלוונטיים לגולש.
 
אתר UNICON
אתר יוניקון הוא אתר שלמד שתדמית היא שער הכניסה של כל חברה לעולם העסקים, ולכן הוא מציע לכל חברה או אדם הזקוקים לאתר אינטרנט על מנת לבסס את התדמית שלו בכל תחום לפנות אלינו על מנת שנוכל לתת לכם פתרונות מקיפים כיצד לבנות את האתר, באיזה צורה, באיזה צבעים, מה כל הדברים הללו אומרים עליכם ובעצם לייצור לכם תדמית.
אז גלשו לאתר, פנו לצור הקשר ומכאן הדרך לתדמית איכותית קצרה!

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.