דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

הקמת אתר אינטרנט מקצועי – יתרון משמעותי

האינטרנט הוא הים הגדול שבו טובלים כולם, מקררים את רגליהם בחמסין ומשוטטים באתרים בעלי עניין, מחממים את הלב בלילות החורף הקרים, ניזונים ממנו במעגל החיים- גם במובן שבו כרישי האינטרנט – פורטלים וחברות ענק שעומדות מאחורי אתרי אינטרנט רבים בולעים את הקטנים מהם, היות וגם ברשת האינטרנט כמו גם בחיים עצמם- החזק שורד. כיום, לכל יישות במציאות כמעט קיים אתר אינטרנט, כי "אם אתה לא שם- אתה לא קיים". ואם כבר אתה רוצה להתקיים ולהרשים את האחרים, הרי שמה שצריך לעשות למעשה הוא להקים אתר אינטרנט מקצועי. 

איך מקימים אתר מובנה מראש?
ישנן מספר שיטות להקמת אתר אינטרנט מקצועי, והן מדורגות על פי דרגת קושי של הקמה מול מחיר הולך ועולה באופן יחסי. זה מתחיל מתבניות קיימות לאתרים שרק צריך לשתול בהן את הדומיין הרצוי (את כתובת האתר- ה- URL שלו), לעשות בחירת מערכת ניהול מתאימה, לבחור את הצבעים המתאימים לתוכן או למשיכת הלקוחות, ולמעשה האתר רשום כאילו הוא תת- דומיין של עצמו, ומספק את השירות באופן חינמי. זה סגנון שיתאים יותר לאתרי תדמית קטנים. 

איך מקימים אתר אינטרנט מקצועי?
במידה ויש רצון להקים אתר אינטרנט מקצועי גדול יותר בשטח האחסון שלו (גודלו תלוי במחירו) כשיש לו דומיין פרטי, ישנם כלי בניית, עיצוב וניהול מתקדמים וניתן לקדם אותו ביעילות – זהו אתר שחברה לבניית אתרים יכולה להקים ובמקרים מסוימים גם לעצב. ישנה אופציה נוספת שהופכת את העניין לזול יותר- כאשר צורת האחסון למעשה משותפת ביחד עם אתרים אחרים. 

ישנה תחרות – איך מתעלים מעל כולם?
ישנה תחרות גדולה בין החברות הבונות ומקדמות אתרים באינטרנט, וזו סיבה טובה לעשיית סקר שוק בין החברות, וזה לפחות בחינם. ישנן חברות שמעניקות תקופת ניסיון ללא גביית מחיר – כך שניתן לבדוק את המנגנון לניהול האתר בחינם ולקבל תמיכה טכנית בזמן הזה, עד לתפעול שוטף ונרחב.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.