דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

לעצב אתר לבד

ישנם עדיין אנשים ובעלי עסקים שעוד לא גילו את יתרונות ואת נפלאותיו של אתר אינטרנט בשירות השיווק. יכול להיות שחסרה עדיין המודעות לכך שהקמתו של אתר אינטרנט אינה עניין גדול – ויש מגוון אפשרויות שעומדות לרשות אלו בעלי היכולת הכלכלית ולאלו שמעוניינים להתחיל לגלגל את הרעיון "בקטן". מי שאוהב ללמוד בכוחות עצמו, יוכל להכיר באופן בסיסי את שפת ה- HTML ולהקים באמצעותה אתר. כאן נכנסת שאלת היתרון – איך הגולשים יכנסו דווקא לכאן ולא לאתרים אחרים? גם כאן, כמו בחיי ההיכרויות, החזות היא פני כל, או במילים אחרות – עיצוב אתרים.

הכול בעצמי...
הקמת אתר אינטרנט היא אפשרית גם כשמדובר באדם שאין לו רקע וידע במחשבים – ישנן פלטפורמות חינמיות להקמת אתרים "קלים", שלא תופסים נפח רב ועם זאת מספקים את השירותים הרצויים. אתרים אלו מצוידים בדרך כלל טכניקות עיצוב אתרים ידידותיות למשתמשים, כמו מערכת ניהול פשוטה ונוחה שאפילו מי שלא למד אותה יכול להשתלט עליה תוך דקות. 

השגת יתרון דרך עיצוב
הדרך הטובה לשווק היא לגרום לתשומת לב, קודם כל. לאחר מכן מדברים על הסוג שתשומת הלב שתמשוך את לב הגולשים – זה קשור בתדמית שמעוניינים ליצור. העיצוב מחיה את המוצר, כך שהוא יכול לגרום גם למי שאינו צריך אותו לרצות לקנות אותו או לפרסם אותו. על כן, ישנה חשיבות לכל פרט: לצבעים בהם אנו כותבים, לצבע הרקע של האתר (ואולי זו בכלל תמונה), לאנימציה שרצה בעמוד הפתיחה באמצעות עיצוב ואיור גרפי לאתרים ועוד.

אז איך לעצב אתר לבד?
על מנת שהאתר יוכל גם להיות מקודם ומשווק כראוי, רצוי לעשות עיצוב אתר בהתאם למנועי החיפוש: לחפש מדריכים שמספרים מה גוגל אוהב – האם רצוי לעצב אנימציית פלאש על העמוד הראשון או לא, כיצד משפיע צבע רקע כהה לאתר – מושך תשומת לב, או מייאש לקריאה? איזה גודל פונטים רצוי לכתוב בו – ואיפה למקם את הכל ביחס לדף? כל אלו ועוד הן שאלות שחייבים לחשוב עליהם לפני עיצוב האתר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.