דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

בניית אתרים זה אפיון נכון

כיום כל עסק שמכבד את עצמו מחזיק באתר אינטרנט המייצג אותו, מפרסם אותו, חושף אותו לקהל הרחב ועוזר לו לשמר על קשר עם הלקוחות הקיימים שלו. בעידן המסחרי המודרני המתאפיין בתחרות קשה על כל צרכן, אם אתה לא באינטרנט אתה למעשה לא ממש קיים. לכן החשיבות של אתר האינטרנט עבורנו ועבור העסק שלנו היא עצומה. כל עסק שרוצה להרים אתר אינטרנט לאוויר חייב להיעזר בבוני אתרים מקצועיים מפני שבניית אתרים או עיצוב אתרים היא לא משימה שכל אחד יכול לעשותה.

בדיוק באופן שבו אנו נעזרים בעורך דין לבעיות משפטיות, או ברואה חשבון שיטפל בכל העניינים הפיננסיים שלנו, כך יש להשאיר את מלאכת בניית האתרים לאנשי המקצוע בתחום. הפעולה הראשונה שעושים בדרך לבניית אתר היא קודם כל תהליך של אפיון אתרים. האפיון קובע כיצד הוא יראה מהפרטים הכלליים ביותר כמו האם מדובר באתר תדמית, פורטל או דף נחיתה ועד הפרטים הקטנים כמו מאפייני המערכת, פונקציות בממשק הניהול והעיצוב. 

כיצד מאפיינים אתר אינטרנט?
על מנתלאפיין אתר אינטרנט בצורה מדויקת יש חברת בניית האתרים חייבת לקבל מאיתנו שיתוף פעולה מלא . החשיבות של שלב האפיון היא רבה מאוד מפני שתיקון טעויות שהיינו יכולים להימנע מהם על ידי אפיון נכון עלולות להיות יקרות מאוד בשלבים מאוחרים יותר של הפרויקט. בשלב הראשון יש לרכוש דומיין עם שם שמתאים לעסק או לאתר. על השם להיות וקליט על מנת לעזור לגולשים להגיע אליו בפעם הראשונה, ולחזור אליו בהמשך.

לאחר האפיון מגיע תהליך העיצוב. זהו תהליך שמבוסס על מסמך האפיון שנקבע מראש. עיצוב האתר מתבצע על בסיס הסקיצה ויש דגש רב על כל נושא חוויית המשתמש ונוחיות הממשק. לאחר מכן מגיע שלב הפיתוח. זהו שלב העבודה השחורה שנעשית על ידי מתכנתים שרושמים את הקוד ובודקים אותו. לאחר מכן האתר מוכן לעלות לאוויר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.