דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

טכניקות עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא התוכן המשלים למילה הכתובה, והוא אמור להעביר מסר מסוים, באמצעות הכלים שיד לגרפיקאי והטכניקות המגוונות שלמד על עיצוב אתרים. האתר מיוצג על פי צבע, צורה ותכנון החלל הוירטואלי של האתר. ישנן מספר טכניקות לעיצוב אתרים שמשמשות ככלים בשעת שדרוג של ועיצוב אתר ישן או עיצוב של אתר חדש. עיצוב אתרים מוצלח מקבל ביטוי בכמות הגולשים באתר, במספר הכניסות לאתר ובמשך הזמן שהגולש מצוי באתר – כל אלו גורמים נמדדים ועקיבים, ומשתנים בהתאם לצורך כדי לשפר את הנתונים כפעם בפעם. 

אילו טכניקות לעיצוב אתרים קיימות?
ישנן שתי טכניקות מרכזיות: האחת היא שימוש בתדמית החברה ויצירת התאמה הדוקה בין המסר לבין אופן העיצוב לחברות. ישנו עיצוב המתאים לסגנונות שונים לאתרים: עיצוב אתר קניות, עיצוב פורטלים, עיצוב בלוגים ועוד יתרחש בהתאם לסגנון החברה הנמצאת מאחוריו כמו גם בכדי להגיע לקהל היעד הנכון, לדוגמה – לקהל יעד שמרני – נשתמש בסגנון עיצוב סולידי ורגוע, ואולי אפילו אמנותי במידה מסוימת, ולהיפך. הטכניקה השניה היא שימוש בתמונות להמחשה על פני טקסט, כמו למשל שימוש בקבצי מולטימדיה – סרטוני פלאש ועוד תכנים שאפילו יכולים לשתף את הגולש באופן אינטראקטיבי ולחבר אותו באופן רגשי עם האתר. צורה נוספת של טכניקת עיצוב היא גרפיקה דינאמית, כלומר – טקסט הנראה כתמונה על מנת לשלב אותו בתוכן המדיה הנוסף סביבו. 

שילוב אפקטים – הטרנד החדש
אל התמונה והויזואליזציה ניתן לצרף קבצי סאונד בזמן הגלישה באתר. הוספת אנימציה לאתר פעמים רבות כרוכה גם בהוספת דיבוב מסוים – זה מושך תשומת לב וממקד את הגולש במדיה הרצויה. חדשנות ומקוריות הן שם המשחק כיום התחרות בין אתר אחד לשני, וכשמעוניינים להשיג את תשומת ליבו של משתמש, השמיים הם הגבול.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.