דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

כמה עולה בניית אתר

העולם הדיגיטלי הוא קוסמוס בלתי נגמר במרחב הוירטואלי. ניתן ליצור בו אתרים שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו. ישנם אתרים שונים שמשמשים לצרכים שונים, אולם כולם כמעט בעלי אותה המטרה : להביא כמה שיותר גולשים אל האתר שיוכלו לממש את מטרות האתר, בין אם אלו אתרי סחר אלקטרוני, אתרי תדמית, אתרי בלוגים ורשתות חברתיות ועוד. לכל סגנון של אתר יש את הדרישות המיוחדות לו לצורך המענה על מטרות העל של האתר – וכוללות למשל שימוש בשפת תכנות מסוימת, יצירת מבנה רצוי לאתר כמו למשל בניית מערכת ניהול לאתר או לא ועוד – נתונים שמשפיעים על עלות האתר. 

לכל אתר מחיר משלו על פי רכיביו
קשת סוגי האתרים מתפרשת בתחומים שונים:
בניית אתרי תדמית שיש צורך להוסיף בהם תוכן ולעצבם מסוגלת לעלות בין 4,000 ל- 10,000 שקלים, בהתאם לזמן ולהשקעה של בוני האתר. ישנם מקומות בהם ניתן לעתים לחסוך מעט באופן ראשוני, כמו למשל אופטימיזציה של קוד תכנות שבנויה כבר באתר ומובילה גולשים באופן אוטומטי דרך מנוע החיפוש של גוגל אל האתר (מה שלא סותר עבודות לקידום אתרים בהמשך). פורטל יכול לעלות בין 6,000-25,000 שקלים משום נפח התעבורה הגדול שבו אמורים לגלוש, חנות וירטואלית יכולה לעלות בין 6,000-12,000 ₪ ומחייבת אבטחה ויכולת ניהול פיננסית. 

איך מתחילים לקבל הצעות מחיר?
הצעות מחיר לבניה של אתר כדאי לקבל ממספר חברות ביחד כדי להרחיב את האפשרויות העומדות לפניכם, אולם רצוי להתעמק לא רק במחיר אלא גם בשירות הניתן לכם. תקשורת טובה בין בעלי האינטרסים יכולה להועיל, כמו גם ניסיון של אנשי הרשת בתחום קידום האתרים והאפשרויות לייעל את האתר מול המחיר, ותמיד לחשוב גם על העבודה השוטפת שהאתר מחייב לאחר בנייתו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.