דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

הזמנת אתר מיוחד

כיום כל בית עסק המכבד את עצמו חייב להחזיק אתר אינטרנט שמייצג אותו. האינטרנט היא פלטפורמת הפרסום הפופולארית הנפוצה והיעילה ביותר כיום בעולם, וכל היופי שבה הוא שאתה לא חייב להיות מיליונר בשביל לפרסם את עצמך באינטרנט. כל מה שאתה צריך הוא אתר אינטרנט תדמיתי, אשר מספר לעולם מי אתה, מה אתה, מה אתה מוכר ואיזה שירותים אתה מציע. לא כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט כי בניית אתרים היא מקצוע לכל דבר. ישנם חברות רבות העוסקות בעיצוב אתרים אשר יכולים להפוך את העסק שלך לפופולארי ומצליח ביותר. בתחום בניית האתרים ישנם כל מיני נישות משום שיש סוגים שונים של אתרי אינטרנט המשמשים למטרות שונות.

סוגים שונים של אתרים
דרך טובה, קלה ומהירה לבנות אתר היא להשתמש באחת התבניות שניתן למצוא ברשת האינטרנט ולהשתמש בה כשלד לאתר שלך. למשל
בניית אתר ג'ומלה. מדובר במערכת ניהול תוכן מתקדמת אשר משמשת לצורך בנייה של אתרי אינטרנט. זוהי תוכנה בקוד פתוח שמאפשרת תשתית של אתר אינטרנט המכיל גם מערכת ניהול תוכן, כך שאפשר לבנות אתר שמתחדש אשר ניתן להוסיף לו תכנים ולעדכן אותו מידי יום. אתרי מהסוג הזה משמשים כאתרי תדמית או מכירה של מוצרים וניתן לשדרג איתם את העסק שלך.

הזמת אתרים חברתיים
ישנם גם אנשים שמעוניינים באתר אינטרנט למטרות אחרות ומעוניינים להזמין מחברות בניית האתרים גם שירותי
בניית אתרי רשתות חברתיות. באמצעות הקמה של רשת חברתית ניתן למקסם את הפוטנציאל של העסק ולהגיע לרווחים נאים מאוד. דוגמה מצוינת לכך היא רשת הפייסבוק או טוויטר שעשו מהפכה מדהימה ברשת האינטרנט ובאופן בה אנו גולשים. לרשתות חברתיות השפעה עצומה על נושאים רבים ואפילו יש בכוחם לבצע מהפכות ולהפיל משטרים כפי שלמדנו בתקופה האחרונה.

 

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.