דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

תוכנות עיקריות לעיצוב אתרים

בעולם הבנייה של אתרי אינטרנט ישנם מספר תוכנות המשמשות את בעלי המקצוע לצורך עיצוב אתרים. תוכנות רבות מתווספות לשוק בניית אתרים מדי שנה אולם גם התוכנות הותיקות נשארות רלוונטיות ומתחדשות ומתפתחות בהתאם לקצב השינויים המהיר בעולם האינטרנט. אחת מהחברות הותיקות והמובילות בתחום עיצוב ובניית אתרים היא חברת אדובי מערכות אשר מספקת לשוק האינטרנט והתכנון שלל של תוכנות עיצוב משוכללות. לאחרונה רכשה חברת אדומי את חברת מאקרומדיה אשר מייצרת תוכנות פלאש, ובזאת בססה את עצמה כחברה השולטת בעולם עיצוב האתרים והעיצוב בכלל. 

תוכנת פוטושופ
אם חברת אדובי היא החברה אשר שולטת בשוק עיצוב אתרים העולמי כיום, הרי שתוכנת פוטושופ, שהיא תוכנת הדגל של אדובי, היא התוכנה הנפוצה והפופולאריות ביותר בקרב מעצבי אתרים מקצועיים ובקרב חובבני עיצוב העוסקים בזאת למטרות פרטיות. אין כיום סטודיו לעיצוב גרפי שלא עובד עם תוכנת פוטושופ, המשמשת לא רק לצורך עיצוב אתרים אלא גם לצורך עיבוד וריטוש תמונות ולכן עושים בה שימוש נרחב בכל תחום המדיה ופרסום החוצות. עבור מעצבי אתרים העבודה עם תוכנת פוטושופ מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות עיצוב ועיבוד של אתרים באנרים ושאר אלמנטים מעולם העיצוב.

תוכנות עיצוב נוספות
פוטושופ היא איננה התוכנה היחידה בשוק עיצוב האתרים. תוכנת פלאש למשל, היא תוכנה אשר בעזרתה ניתן ליצור אנימציה מתקדמת וכוללת בתוכה שפות תכנות מתקדמות. כיום השימוש בפלאש צובר תאוצה והיא משמשת לא רק ליצירת אפקטים וסרטונים המשולבים באתר, אלא גם לצורך עיצוב אתרים שלמים הכוללים ממשקים מורכבים. תוכנת אילוסטרייטור למשל היא תוכנה ליצירת גרפיקה באמצעותה ניתן ליצור אלמנטים גרפיים ולהרכיב מהם תמונה. גם תוכנת דרימוויבר אשר נוצרה לשם יצירת אתרים בשפת HTML נוצרה על ידי חברת אדובי ומתמקדת בעיצוב האתר כולו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.