דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב ואיור גרפי לאתרים

העיצוב תופס תפקיד מרכזי במשיכת קהל לאתרי אינטרנט. עיצוב ואיור גרפי לאתרים מאפשר השענות על החוש הויזואלי שיכול "להפוך את התמונה על פיה". לא רק שלעיצוב תפקיד מרכזי במשיכת הקהל, אלא שהוא עשוי גם לברור את קהל היעד הרצוי לאתר. קהל היעד מגיע ממקורות שונים ומשונים: בין אם מכרטיס ביקור, בין אם על פי המלצה של חבר – שליחת קישור וכו', בין אם דרך עיצוב אתר בהתאם למנועי החיפוש של גוגל ובין אם בשיטוט מאתר לאתר. הנקודה היא שלא משנה מאיזו נקודה הלקוח נכנס לאתר – העיקר שיגיע אליו ויענה על מטרותיו. 

חשיבות האיור באתרים
ככל שמתרבה קהל הגרפיקאים ומעצבי האתרים, מתרבות תוכנות העיצוב, יכולת החשיבה מתגברת, הטכנולוגיות לעיצוב משתכללות וכיום כמעט כל אדם שפונה לתחום יכול לשלוט ברזי התורה. העניין הוא שכל גרפיקאי עתיד להציע אופי שונה משלו ולהציב רף אחר של עיצוב – כפי הנדרש ממנו ובהתאם לרמת יכולתו הטבעית. הגרפיקאי אמור לשלוט באופן היישום של רעיונותיו – כאשר כל רעיון בר – השמה בפרויקט. בין אם זהה עיצוב אתר פלאש או  HTML
מעצב גרפי אמור לדעת באיזו פלטפורמה לבחור לעיצוב אתרים. היצירה נשענת במידה רבה על כישרונו כמאייר משום שהאיור משמש כבסיס ליצירה באתר.

איור כבסיס לאנימציה
אתר אינטראקטיבי הוא אתר שמושך קהל. האינטראקציה פועלת באמצעות אתרי מולטימדיה בדרך – כלל: יש בהם משחקים, שאלות, הפעלות ועוד. כדי שיהיה אינטראקטיבי, יש ליצור את האנימציה באופן דו – ממדי ולרנדר אותה או להפוך אותה לתלת ממדית. ניתן למצוא פלטפורמות לעיצוב פשוט מול בעלי מקצוע שמעצבים אתרים, ולוקחים על זה מעט יותר כסף (בעוד האופציה הראשונה ניתנת לרוב בחינם) אולם אין ספק כי זו הדרך היעילה להתפתח בתחום האינטרנט.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.