דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מה כלול בקידום אתרים?

קידום אתרים או כפי שהתחום נקרא באנגלית SEO הוא מקצוע לכל דבר הדורש ידע ומיומנויות בסיסיות לצורך ביצועו. לא כל אחד שחושב שהוא יודע דבר או שניים על עולם האינטרנט יכול להיות מקדם אתרים משום שבתורת קידום האתרים קיימים טכניקות מסוימות שיש לדעת אותן ולצבור בהם ניסיון שלעיתים לוקח שנים לצבור אותו. בתחום קידום האתרים ניתן לעשות נזקים גדולים במידה ולא יודעים היטב מה עושים ומהן ההשפעות של כל פעולה. עולם השיווק באינטרנט מתקדם בצעדי ענק וקידום העסק באינטרנט הפך לצעד הכרחי עבור אלו המעוניינים לשרוד בעולם התחרות העסקי.  

תהליכי קידום אתרים
עבודת קידום האתרים משפיעה במידה רבה על התוצאות השיווקיות של המוצר או השירות אותו מנסים לקדם, ובזה מתמצה עבודתם של מקדמי האתרים. קידום האתרים מנסה ליצור קורלציה גבוהה ואופטימאלית עבור מילת החיפוש הרצויה והרלוונטית עבור המוצר או השירות שמעניק העסק. התוצאה הרצויה אליה נרצה להגיע היא מיקום העסק שלנו באחד המקומות הגבוהים ביותר בתוצאות החיפוש כאשר מקלידים בשורת החיפוש את המילה הרלוונטית אליה אנו מכוונים. למשל, בתור חברה להובלות נרצה שכאשר גולש מסוים מקליד במנוע חיפוש את המילה הובלות העסק שלנו יופיע באחת מהתוצאות הראשונות עם לא הראשונה מבניהם.   

טכניקות שונות בקידום אתרים
קידום אתרים מקצועי כולל שימוש בטכניקות שונות שתפקידן לא רק לגרום לנו להופיע בראש רשימת התוצאות אלא גם לשרוד שם לאורך זמן. התחרות בשוק באינטרנט היא קשה ומספר המרומות הראשונים מן הסתם מוגבל, לכן יש מאבק בלתי פוסק על המקומות הראשונים ומי שנמצא שם צריך תמיד להישמר מפני תחרות ויריבים. מקדמי אתרים מקצועיים יודעים לבנות אתר באופן אשר יעזור לקידומו, ויהפוך לאתר שמתחדש בצורה שוטפת.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.