דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר יוטיוב

מבין ערוצי המיתוג החווייתיים נמצא גם אתר יוטיוב. הפרסום ברשת ובאתרי מדיה הינו ויזואלי, וכולל הגברת חשיפה באמצעות סרטים לצד תכנים באמצעות תגיות או מילות מפתח. על כן ישנה שיטה נוספת לקידום אתרים במנועי החיפוש באינטרנט, והיא בניית ערוץ עצמאי לחברה – כאשר התוכן מוצג באתר יוטיוב הפתוח לציבור הרחב. השאיפה היא עליה בכמות שאילתות החיפוש, ועקב כך הגדלת התנועה והפעילות שבאתר, וזה נעשה באופן ממוקד קטגוריות, נושאים ומילות מפתח. ניתן לומר שכל קידום אתר מקצועי נעזר גם בידית יוטיוב הממצבת את האתר במיקום טוב יותר ממה שהיה קודם. 

יחסי המרה ואתרי וידאו
המרה – פירושה יחס של צפיות מול הקלקות על פרסומות היחס נמוך במיוחד באתרי וידאו, משום שגולת הכותרת באתרי וידאו הינה הוידאו עצמו ולא ניתן להדגיש את הפרסומת או למקם אותה במיקום אסטרטגי – מכיוון שבשטח הוידאו אין הרבה אפשרויות תמרון (אף על פי שמפעם לפעם צפויות התפתחויות בתחום).
שיווק אתר אינטרנט  באמצעות יוטיוב עלול לגרום לבריחתם של הגולשים במידה והדגשת הפרסומת תיעשה באופן חסר התחשבות בהרגלי הגלישה של אלו שנכנסו לאתר, וזה, כמו שאומרים, כמו "לירות לעצמך ברגל". אחת הדרכים להדגשת פרסומת היא החשכת המסך בשלב הפרסומת והחזרתו למצב רגיל עם עליית הסרטון, אולם כנראה שעדיין הברקה זו נטולת השפעה משמעותית על הנתונים. 

יוטיוב שייך לגוגל
כבר משנת 2006, בה גוגל רכשה את יוטיוב בסכום של 1.65 מיליארד דולר, גוגל מנסה ליישם בה ולהחדיר מודל עסקי מצליח
לשיווק ופרסום אתרים, והדעות חלוקות באשר להצלחה, אותה ניתן למדוד באופן ישיר כעלות מול יעילות. גוגל מספקת אמצעי מדידה שמאפשרים למשתמשים בה את מדידת הדופק ובחירת האסטרטגיה הנכונה ביותר לקידום העסק. מכינה לעיצוב, לימודי עיצוב פנים, קורס טיפול באומנות

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.